منهول پله دار

منهول پلی اتیلن پله دار : برای اینکه درک بهتری از منهول های پله دار داشته باشیم اول باید بدانیم که منهول ها چه کاربردی دارند و چی هستند؟

منهول ها مانند مخزنی هستند امکان داخل شدن افراد و کارکنان به آنها است برای مثال منهول های فاضلابی در چاه های فاضلاب قرار میگیرند و لوله ها از ان به یکدیگر متصل میشود و اگر خرابی و مشکلی در سیستم فاضلاب بود از این منهول ها میشود داخل فاضلاب شد تا ایراد و مشکل را یافت.

منهول پله دار پلی اتیلن

خب بعد شناخت منهول ها باید کاربرد پله های منهول هارا نیز بدانید فکر کنید که خانه شما پله نداشت بازهم با شیبی که رو بالا است بالا رفتن از آنها بسیار سخت میشود اما به کمک پله ها به راحتی بالا و پایین میروید. وقتی کارکن ها یا بازدید کنندگان به داخل منهول ها میروند باید این امکان را داشته باشند که به راحتی از منهول ها بیرون بیایند پله هایی که بر روی بدنه این منهول ها ساخته شده این امکان را به درست شکل ممکن برای ما فراهم اورده است.

کاربرد منهول های پله دار:

  1. بسیار راحت برای بالا رفتن از منهول و بیرون امدن از ان است.
  2. بسیار سبک و مقاوم در برابر فشار
  3. مقرون به صرفه
  4. وزن سبک و حمل و نقل اسان
  5. سهولت در نصب و اجرا
  6. عمر طولانی مدت

انواع مختلف منهول

منهول ها انواع مختلفی دارند اما امروزه به دلیل پیشرفت منهول های پلی اتیلن تمامی منهول های استفاده شده در پروژها حتی پروژه های (حساس) تولید و فروش این منهول ها بسیار بالا رفته است منهول ها باید دارای استاندارد های جهانی و ملی باشند در هنگام استفاده از منهول ها به مشکلی بر نخورید.

توجه : رنگ منهول ها معمولا به رنگ زرد است منهول ها باید بدون ترک و شکستگی باشد و رنگ زرد به همین دلیل است که اگر منهول ها دارای ترک و شکستگی بودند به راحتی دیده شوند.

برای دریافت اطلاعات و دریافت قیمت تنها راه آن تماس با شماره های ما می باشد که در بالا و پایین سایت درج شده است.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09357893474کلیک کنید