منهول پلی اتیلن پله دار: منهول های پلی اتیلن که به صورت پله دار تولید میشود برای راحت تر کردن کارکنانی است که کار آنها هر روزه به صورت حرفه ای با منهول ها است. بله درست شنیدید این منهول ها قابلیت این را دارند که آدم رو باشند و به راحتی افراد بتوانند وارد این منهول ها شوند این پله ها کمک میکند که افراد به راحتی وارد شده و به راحتی نیز میشود از این منهول ها دوباره خارج شد. توجه داشته باشید میشود این پله ها را به صورت مجزا خریداری کرد و بر روی منهول های مورد نظر نصب کرد اما منهول های ما این پله ها را به صورت پیشفرض بر روی خود دارد.

منهول پله دار پلی اتیلن

خب بعد شناخت منهول ها باید کاربرد پله های منهول هارا نیز بدانید فکر کنید که خانه شما پله نداشت بازهم با شیبی که رو بالا است بالا رفتن از آنها بسیار سخت میشود اما به کمک پله ها به راحتی بالا و پایین میروید. وقتی کارکن ها یا بازدید کنندگان به داخل منهول ها میروند باید این امکان را داشته باشند که به راحتی از منهول ها بیرون بیایند پله هایی که بر روی بدنه این منهول ها ساخته شده این امکان را به درست شکل ممکن برای ما فراهم اورده است.

کاربرد منهول های پله دار:

  1. بسیار راحت برای بالا رفتن از منهول و بیرون امدن از ان است.
  2. بسیار سبک و مقاوم در برابر فشار
  3. مقرون به صرفه
  4. وزن سبک و حمل و نقل اسان
  5. سهولت در نصب و اجرا
  6. عمر طولانی مدت

منهول پلی اتیلن پله دار چیست؟

منهول ها انواع مختلفی دارند اما امروزه به دلیل پیشرفت منهول های پلی اتیلن تمامی منهول های استفاده شده در پروژها حتی پروژه های (حساس) تولید و فروش این منهول ها بسیار بالا رفته است منهول ها باید دارای استاندارد های جهانی و ملی باشند در هنگام استفاده از منهول ها به مشکلی بر نخورید.

توجه : رنگ منهول ها معمولا به رنگ زرد است منهول ها باید بدون ترک و شکستگی باشد و رنگ زرد به همین دلیل است که اگر منهول ها دارای ترک و شکستگی بودند به راحتی دیده شوند.

برای دریافت اطلاعات و دریافت قیمت تنها راه آن تماس با شماره های ما می باشد که در بالا و پایین سایت درج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید