نسل جدید دریچه منهول: اگر بخواهیم به طور خلاصه و مفید بگوییم دریچه نسل جدید چیست باید بگوییم که این دریچه ها برای جلوگیری از سرقت های بی رویه که بر روی دریچه های جدنی انجام میشد ساخته و طراحی شد. دریچه های منهول نسل جدید درست مانند دریچه هایی که در قدیم تولید میشد در سایز های مختلفی در دسترس است که کلاس های مختلفی برای این دریچه ها در نظر گرفته شده است. شکل ظاهری این دریچه ها یعنی دریچه منهول نسل جدید مانند دریچه های بتنی میباشد اما تفاوتی بسیار زیاد با این دریچه ها دارد.

نسل جدید دریچه منهول

از ویژگی های این نوع پوشش میشود به  مقاومت بسیار بالا ان توجه کرد  این مقاومت بطوری زیاد است که میشود از این نوع در فرودگاه ها نیز استفاده کرد این نوع دریچه کد مخصوص نیز دارد که این کد ها E600 , F900  هستند این دو نوع کد تحمل فشاری به اندازه 60 تن و 90 تن را دارد که برای استفاده در مکان هایی است که رفت و امد وسایل نقلیه بسیار سنگین در انجا صورت میگیرد.

  1. قیمت مناسب این نوع دریچه بسیار چشمگیر است.
  2. عمربسیار طولانی تا حدود 60 سال.
  3. امکان هک کردن نام تجاری و لگو بر روی دریچه.
  4. زیبایی نسبتا مناسب در برابر دیگر دریچه ها.

نسل جدید پوشش های منهول در سایز های مختلفی تولید میشود سایز های کوچک 20(23) و تا سایز بزرگ 80 که به ان 1 متر نیز میگویند فشار های باری این نوع دریچه ها با هم متفاوت است چون در کلاس های مختلفی تولید میشود لطفا قبل از خرید حنما جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

نسل جدید دریچه منهول
نسل جدید دریچه منهول
نسل جدید دریچه منهول

دریچه های منهول نسل جدید چیست؟

برای تولید نیاز به یک قالب است که این قالب ها از پیش ساخته شده و اماده است و وقتی مواد اولیه به داخل قالب ریخته میشود دریچه ها باید در قالب ها سفت شوند و وقتی به حد مورد نظر رسیدن از قالب ها خارج میشوند و بعذ از گذشت چند وقت این دریچه ها برای تست تحمل فشار به ازمایشگاه میبرند و ازمایش های لازم برای این دریچه ها انجام میشود سپس اماده عرضه میشود.

لطفا برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی هستیم.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید