نسل جدید دریچه های منهول به منظور رفع ایرادات درب های قدیمی طراحی و ساخته میشوند و در سایز ها واندازه های مختلف درحال عرضه به بازار میباشند این دریچه ها دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند. ویژگی این دریچه ها بسیار زیاد هستند و به همین دلیل است که امروزه این دریچه ها در دسته محصول های پر فروش قرار گرفته اند و پیش بینی میشوند که در سال های آینده فروش این درب های بیشتر هم بشود.

ویژگی دریچه منهول نسل جدید

دریچه های نسل جدید در برابر آتش مستقیم نیز مقاومت دارند که در بسیاری از دریچه ها این ویژگی وجود ندارد همچنین این نوع از محصول از کلاس پیاده رویی تولید شده و تا کلاس های ترافیکی ادامه دارد. تنهایی دریچه ای که امروزه دارای گارانتی و ضمانت نامه شکستگی است همین درب های نانو یا همین نسل جدید است دریچه نسل جدید از سایز 20 تا 80 سانتی متر تولید میشود و این تنوع باعث میشود که به راحتی بتوانید از بین این درب ها برای پروژه های خود انتخاب کنید. این درب های امکان تغییر رنگ نیز دارند میتوانید به راحتی رنگ های مورد نظر خود را برای آنها انتخاب کنید همچنین در روند تولید میتوانید برند و لوگو را انتخاب کنید.

نسل جدید دریچه منهول
نسل جدید دریچه منهول
نسل جدید دریچه منهول

دریچه نسل جدید چیست و چگونه تولید میشود؟ 

به دریچه های نانوکامپوزیت نسل جدید دریچه های فاضلاب و چاه ها میگویند همانطور که در بالا گفتیم این دریچه به این دلیل تولید شده اند که ایراد ها و بدی های دریچه های قدیمی را بر طرف کنند برای مثال دریچه های کوپلیمری در برابر آتش و گرما مقاوم نیستند و دریچه های چدنی نیز چکشخوار نیستند اما نسل درب جدید تمامی این ویژگی ها را دارند. کلاس های تولید شده به صورت B125 , C250 , D400 تولید میشوند که به ترتیب 12 تا 40 تن تحمل فشار دارند که میتوان از آنها در پیاده رو ها و خیابان های اصلی استفاده کرد.

ویژگی دریچه های تولیده شده به صورت نسل جدید

  • مقاوم در برابر گرما و آتش مستقیم بدون هیچ آسیب دیدگی
  • تولید شده در کلاس های ترافیکی تا 40 تن به بالا
  • گارانتی شکستگی تا 50 سال برای درب های اصلی
  • قیمت بسیار مناسب در برابر درب های چدنی و کوپلیمری
  • بیشتر عمر برای دریچه های منهول برای همین دریچه ها است و در صورت استفاده صحیح 50 سال عمر میکنند.
  • امکان تغییر رنگ و برند و لوگو برای این دریچه ها وجود دارد
  • رنگ پیشفرض برای این درب ها به صورت طوسی بوده و به راحتی بر روی آسفالت ها قرار میگرند
قیمت دریچه منهول نسل جدید

یکی از ویژگی هایی که باعث شده بود این دریچه ها با دیگر دریچه ها رقابت کنند قیمت بسیار مقرون به صرفه این دریچه ها بود اما این قیمت پایین تر باعث نمیشد که دریچه ها از کیفیت پایینی برخوردار باشند برعکس تمام وِیژِگی هایی که باید یک دریچه داشته باشد را در خود دارد. نسل جدید دریچه به صورت استاندارد تولید میشود و این استاندارد به صورت EN124 بر روی درب ها نوشته شده است این استاندارد به صورت ملی میباشد اما میتوان این درب ها را در کشور های همسایه نیز استفاده کرد.

برای دریافت قیمت های دقیق و به روز برای نسل های جدید دریچه های منهول میتوانید با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاخسگویی هستیم.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید