دریچه منهول در خوزستان: خوزستان شهری بزرگ و پر رفت آمد چه از نظر ارسال بار و یا چه از نظر مسافربری.دریچه در خوزستان به روش های گوناگونی استفاده میشود که هرکدام از این دریچه ها کاربرد های خاص خود را دارد که حتما قبل از خرید دریچه های منهول میتوانید از فروشنده کاربرد های دریچه های خریداری شده را بپرسید. اگر وقت مطالعه ادامه مطلب را ندارید میتوانید همین حالا به صورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

دریچه منهول در خوزستان

آب هوای خوزستان بسیار گرم است و باعث میشود بعضی از دریچه ها به درستی برای منهول ها و چاه ها استفاده نشود اگر از دریچه های منهول کوپلیمری در مناطق بسیار گرم استفاده شود بسیار خطر ناک خواهد بود فکر کنید دریچه منهول کوپلیمری ای کارگذاشته اید که در خیابان اصلی است و گرمای بسیار شدیدی به این دریچه ها خورده است فقط کافی است که یک خودرو بر روی این دریچه ها ترمز بگیرد این دریچه ها خم شده و یا حتی به داخل منهول نفوذ میکند و باعث اسیب های مالی و حتی جانی میشود. در شهرداری های شهر های بزرگ بزرگترین مشکل آنها دیه دادن به موتوری های صدمه دیده از این اتفاق است زیرا تعداد دریچه ها صدمه دیده بسیار بالا بود و بیشتر رانندگان متور سیکلت به داخل چاه ها سقوط میکردند.

دریچه در خوزستان

این مشکل دارای راه حل است باید از پوشش های منهول های دیگری بجز کوپلیمری استفاده کرد اما چه نوعی از آن را میشود استفاده کرد؟ از دریچه های نانوکامپوزیتی و دریچه های چدنی میشود در این مناطق استفاده کرد مقاومت بسیار بالای این دریچه ها باعث میشود که حتی در مناطق بسیار سرد هم از آنها استفاده شود از دریچه های منهول نانوکامپوزیت میشود در مناطق منفی 30 دریجه و در مناطق بالای 100 دریجه نیز استفاده کرد و هیچ اسیبی را در این دریچه ها مشاهده نکرد.

دریچه منهول در خوزستان

نتیجه گیری برای خرید دریچه ها : 

برای مناطقی که دمای بالای آن باعث شل شدن دریچه های منهول میشود و دمای بسیار پایین باعث یخ زدن دریچه ها و شکستن آنها در برابر ضربه های کوچک میشود باید از دریچه های طراحی شده برای آن مناطق یا به اصطلاح استفاده از دریچه های منهول نسل جدید نمود تا خطری افراد را تهدید نکند همچنین میشود از دریچه های منهول چدنی که کاربرد بسیار بالا و مقاومی دارند استفاده کرد.

اگر تمایل به دریافت قیمت دریچه منهول در خوزستان دارید لطفا با شماره های ما در سایت تماس بگیرید متخصصین ما آماده پاسخگویی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید