دریچه منهول خوزستان

دریچه منهول در خوزستان باید دارای ویژگی هایی باشد که با دیگر شهر ها فرق داشته باشید به چه علت باید این دریچه ها اینگونه باشد؟ ایران کشوری دارای اب و هوای گوناگون است و باید با توجه به منطقه و اب و هوا تاسیسات ساختمانی و شهری را انتخاب کرد مصالحی که برای اب و هوای بسیار سرد استفاده میشود با مصالحی که برای اب و هوای گرم استفاده میشود بسیار متفاوت است.

چرا دریچه های منهول خوزستان فرق میکند؟

اب هوای خوزستان بسیار گرم است و باعث میشود بعضی از دریچه ها به درستی برای منهول ها و چاه ها استفاده نشود اگر از دریچه های منهول کوپلیمری در مناطق بسیار گرم استفاده شود بسیار خطر ناک خواهد بود فکر کنید دریچه منهول کوپلیمری ای کارگذاشته اید که در خیابان اصلی است و گرمای بسیار شدیدی به این دریچه ها خورده است فقط کافی است که یک خودرو بر روی این دریچه ها ترمز بگیرد این دریچه ها خم شده و یا حتی به داخل منهول نفوذ میکند و باعث اسیب های مالی و حتی جانی میشود. در شهرداری های شهر های بزرگ بزرگترین مشکل انها دیه دادن به موتوری های صدمه دیده از این اتفاق است زیرا تعداد دریچه ها صدمه دیده بسیار بالا بود و بیشتر رانندگان متور سیکلت به داخل چاه ها سقوط میکردند.

دریچه منهول در خوزستان

این مشکل دارای راه حل است باید از پوشش های منهول های دیگری بجز کوپلیمری استفاده کرد اما چه نوعی از ان را میشود استفاده کرد؟ از دریچه های نانوکامپوزیتی و دریچه های چدنی میشود در این مناطق استفاده کرد مقاومت بسیار بالای این دریچه ها باعث میشود که حتی در مناطق بسیار سرد هم از انها استفاده شود از دریچه های منهول نانوکامپوزیت میشود در مناطق منفی 30 دریجه و در مناطق بالای 100 دریجه نیز استفاده کرد و هیچ اسیبی را در این دریچه ها مشاهده نکرد.

دریچه منهول چیست

نتیجه گیری *

برای مناطقی که دمای بالای ان باعث شل شدن دریچه های منهول میشود و دمای بسیار پایین باعث یخ زدن دریچه ها و شکستن انها در برابر ضربه های کوچک میشود باید از دریچه های طراحی شده برای ان مناطق یا به اصطلاح استفاده از دریچه های منهول نسل جدید نمود تا خطری افراد را تهدید نکند همچنین میشود از دریچه های منهول چدنی که کاربرد بسیار بالا و مقاومی دارند استفاده کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید و مارا در صفحه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید