منهول مخابراتی

منهول مخابراتی یکی دیگر از انواع منهول ها است کاربرد این نوع مخزن با دیگری ها کمی متفاوت است همانطور که از نام ان پیدا است این نوع مخزن های مخابراتی برای جمع اوری اب و فاضلاب استفاده نمیشود بلکه برای استفاده به عنوان مخزن های مخابراتی و یا الکتریکی استفاده میشود. این منهول ها نیز به صورت های مختلفی تولید میشود:

  1. منهول های پله دار
  2. منهول های صاف و معمولی

منهول های پله دار

همه ی منهول ها دارای این نوع هستند چه این منهول ها برای جمع اوری اب و فاضلاب باشد چه برای مصارف برقی همه ی انها به نوعی تولید میشود که با پله تولید میشود این پله ها برای دسترسی سریع تر و راحت تر به منهول ها تولید میشود و به مشتری ها عرضه میشود.

منهول های صاف و یک تکه

منهول ها یک تکه بدون پله و تو رفتگی تولید میشود ارتفاع این نوع مخزن نسبت به منهول های چندتکه کم تر است هرچه ارتفاع منهول ها بیشتر میشود تعداد تکه های بهم پبوسته منهول ها نیز افزایش میابد برای مپال منهول قطر 1 در ارتفاع 2 به صورت یک تکه است اما منهول قطر 1.5 در ارتفاع 2.5 به صورت 3 تکه و دو تکه تولید میشود.

منهول مخابراتی

منهول پلی اتیلن مخابراتی

جنس مخزن های مخابراتی از پلی اتیلن است موادی با طول عمر بسیار بالا و دوامی بسیار زیاد اما این ویژگی ها بی دلیل نیست موادی که برای ساخت این منهول ها استفاده میشود از مناسب ترین مواد اولیه HDPE است که در صورت ضربه و فشار هیچ اسیبی نمیبیند اما این تحمل فشار باید متعارف باشد و با توجه برگه استاندارد منهول ها به ان فشار وارد کرد. رنگ این منهول ها به رنگ زرد و در بعضی مواقع به صورت ابی رنگ نیز تولید میشود استفاده از رنگ های روشن به تشخیص شکستگی و تشخیض سوراخ کمک میکند و همچنین تحمل این منهول ها را در برابر گرما بیشتر میکند ( هرچه رنگ روشن تر باشد کمتر گرما جذب میکند)

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس حاصل فرمایید و صفحه های اجتماعی مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
کلیک کنید09364553535