منهول مخابراتی : این منهول ها همانطور که از نام آنها مشخص است برای استفاده در مصارف مخابراتی استفاده میشود اما آیا واقعا به این منهول ها نیاز است؟ با پیشرفت تکنولوژی و بزرگتر شدن شهر ها سیستم های زیرزمینی نیز درحال پیشرفت هستند این سیستم ها تنها برای فاضلاب نیستند بلکه امروزه بیشتر خطوط و سیستم ها مخابراتی در زیر زمین درحال اجرا هستند. منهول های مخابرات این امکان را فراهم میکند که در صورت نیاز به راحتی به این سیستم ها ورود شود و عملیات مورد نیاز مانند تعمیر یا بازدید انجام شود.

منهول مخابراتی

همه ی منهول ها دارای این نوع هستند چه این منهول ها برای جمع اوری اب و فاضلاب باشد چه برای مصارف برقی همه ی انها به نوعی تولید میشود که با پله تولید میشود این پله ها برای دسترسی سریع تر و راحت تر به منهول ها تولید میشود و به مشتری ها عرضه میشود.منهول ها یک تکه بدون پله و تو رفتگی تولید میشود ارتفاع این نوع مخزن نسبت به منهول های چندتکه کم تر است هرچه ارتفاع منهول ها بیشتر میشود تعداد تکه های بهم پبوسته منهول ها نیز افزایش میابد برای مپال منهول قطر 1 در ارتفاع 2 به صورت یک تکه است اما منهول قطر 1.5 در ارتفاع 2.5 به صورت 3 تکه و دو تکه تولید میشود.

منهول مخابراتی

منهول پلی اتیلن مخابراتی

جنس مخزن های مخابراتی از پلی اتیلن است موادی با طول عمر بسیار بالا و دوامی بسیار زیاد اما این ویژگی ها بی دلیل نیست موادی که برای ساخت این منهول ها استفاده میشود از مناسب ترین مواد اولیه HDPE است که در صورت ضربه و فشار هیچ اسیبی نمیبیند اما این تحمل فشار باید متعارف باشد و با توجه برگه استاندارد منهول ها به ان فشار وارد کرد. رنگ این منهول ها به رنگ زرد و در بعضی مواقع به صورت ابی رنگ نیز تولید میشود استفاده از رنگ های روشن به تشخیص شکستگی و تشخیض سوراخ کمک میکند و همچنین تحمل این منهول ها را در برابر گرما بیشتر میکند ( هرچه رنگ روشن تر باشد کمتر گرما جذب میکند)

انواع منهول ها برای مخابرات

این منهول ها در سایز ها و اندازه های مختلفی تولید میشود اما برای استفاده از این منهول ها برای مخابرات باید حداقل دهانه ورودی منهول ها 80 سانتی متر باشد که نتنها امکان رفت و آمد افراد وجود داشته باشد بلکه بتوان وسایل مورد نیاز مخابرات را نیز از آن عبور داد. همچنین میتوانید این سایز ها را در شکل های مختلف سفارش دهید اما پیشنهاد میشود برای این کار از دریچه های گرد استفاده کنید که دسترسی راحت تری دارند. همچنین منهول ها مخابراتی در ارتفاع ها و قطر های دلخواه نیز تولید میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های به روز میتوانید با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید