منهول مخابراتی: منهول های مخابراتی برای استفاده در سیستم های مخابراتی هستند که در زیر زمین کارگذاشته میشوند. این منهول های مخابراتی به دلیل رفت و آمد بسیار بالا به صورت آدم رو تولید میشوند و این امکان را نیز دارد که وسایل مورد نیاز مخابراتی را نیز به داخل آنها حمل کرد و به راحتی نیز از داخل منهول ها خارج شد.

منهول مخابراتی

همه ی منهول ها دارای این نوع هستند چه این منهول ها برای جمع اوری اب و فاضلاب باشد چه برای مصارف برقی همه ی انها به نوعی تولید میشود که با پله تولید میشود این پله ها برای دسترسی سریع تر و راحت تر به منهول ها تولید میشود و به مشتری ها عرضه میشود.

منهول های صاف و یک تکه

منهول ها یک تکه بدون پله و تو رفتگی تولید میشود ارتفاع این نوع مخزن نسبت به منهول های چندتکه کم تر است هرچه ارتفاع منهول ها بیشتر میشود تعداد تکه های بهم پبوسته منهول ها نیز افزایش میابد برای مپال منهول قطر 1 در ارتفاع 2 به صورت یک تکه است اما منهول قطر 1.5 در ارتفاع 2.5 به صورت 3 تکه و دو تکه تولید میشود.

منهول مخابراتی

منهول پلی اتیلن مخابراتی

جنس مخزن های مخابراتی از پلی اتیلن است موادی با طول عمر بسیار بالا و دوامی بسیار زیاد اما این ویژگی ها بی دلیل نیست موادی که برای ساخت این منهول ها استفاده میشود از مناسب ترین مواد اولیه HDPE است که در صورت ضربه و فشار هیچ اسیبی نمیبیند اما این تحمل فشار باید متعارف باشد و با توجه برگه استاندارد منهول ها به ان فشار وارد کرد. رنگ این منهول ها به رنگ زرد و در بعضی مواقع به صورت ابی رنگ نیز تولید میشود استفاده از رنگ های روشن به تشخیص شکستگی و تشخیض سوراخ کمک میکند و همچنین تحمل این منهول ها را در برابر گرما بیشتر میکند ( هرچه رنگ روشن تر باشد کمتر گرما جذب میکند)

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های گذاشته شده در سایت تماس بگیرید تا به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما مشتری های عزیز باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید