دریچه منهول ترافیکی : همانطور که میدانید دریچه های منهول در پروژه های مختلفی استفاده میشود که برخی از این پروژه ها فشار بسیار زیادی به دریچه ها وارد میکند. جای نگرانی نیست دریچه ها در کلاس های مختلفی تولید میشوند که کلاس ترافیکی مخصوص این انجام این کار است. همانطور که از نام این دریچه ها پیداست برای مکان هایی استفاده میشود که مقدار فشار وارد شده بر روی دریچه ها به صورت اجسام ترافکی است و بار ترافیکی محسوب میشود. دریچه ترافیکی دارای ویژگی های متفاوتی است که در ادامه مطلب در مورد آن توضیح خواهیم داد.

دریچه منهول ترافیکی

اگر میخواهید که مطمعن شوید دریچه هایی که خریداری کردید واقعا به صورت ترافیکی عمل میکند یا خیر 2 راه بیشتر نخواهید داشت. تمامی دریچه هایی که ترافیکی هستند به صورت برجسته بر روی دریچه ها هک شده اند. این علامت یا برجستگی نشان دهنده این است که دریچه خریداری شده اصلات دارد و اگر اشکالی در عملکرد دریچه ها ایجاد شود شرکت فروشنده باید این دریچه ها را تعویض کند. راه دیگر این است که هنگام خرید از دریچه هایی استفاده کنید که دارای ضمانت نامه و تست تحمل فشار است نامه تست تحمل فشار نشان دنده مقاومت اصلی دریچه ها هستند و چندین بار این دریچه ها را در معرض فشار قرار میگیرند و تست میشوند.

ایا واقعا این دریچه ها 25 تن فشار تحمل میکند؟

در تست هایی که از دریچه ها در هنگام تولید میگیرند نشان میدهد که تحمل فشار این دریچه ها حتی بیشتر از کلاس های تولید شده خود است. برای مثال در کلاس C250 تحمل این دریچه ها تا 30 تن میرود و تازه بعد از گذشت 3 تن این دریچه ها اسیب میبیند. اما اگر در هنگام خرید دقت کافی نداشته باشید ممکن است با یک خرید اشتباه و خرید دریچه منهول در کلاس اشتباه باعث شوید که دریچه ها اسیب ببیند. در هنگام خرید دریچه های منهول حتما با مشاورین فروش صحبت کنید تا خرید امن و بهتری داشته باشید.

دریچه منهول پلیمری 25 تن ترافکی

شهرداری اجازه استفاده از این نوع دریچه ها در اتوبان ها را نداده است زیرا وزن این دریچه ها به اندازه ای نیست که وقتی خودرو باسرعت بالا از ان عبور کند ر جای خود بماند. سرعت زیاد باعث میشود که دریچه ها از جای خود دربیایند. برای استفاده در اتوبان ها باید از نوع دیگری از دریچه ها استفاده کرد که به ان دریچه منهول نانوکامپوزیت میگویند. از این دریچه ها در تمامی مناطق کوچه و خیابان ها میشود استفاده کرد زیرا وزن انها به اندازه ای است که از جای خود بلند نمیشود.

دریچه منهول ترافیکی

خرید دریچه های منهول ترافیکی اصل

بسیاری از فروشنده های داخل بازار دریچه های سبک و کلاس های سبک تر را به جای دریچه های منهول ترافیکی به خریداران معرفی و به فروش میرسانند. یکی از بزرگرترین و مشکلات این است که این کار باعث به خطر افتادن جان و اموال مردم میشود شکستگی و ترک روی دریچه ها باعث میشود که اگر شخصی از روی دریچه ها عبور کند امکان سقوط داخل منهول ها و چاه ها بسیار زیاد است. حتما فاکتور های خرید خود را به صورت دقیق دریافت کنید و چک کنید که بر روی فاکتور ثبت شده باشد که دریچه ها ترافیکی هستند و حتما مهر های ترافیکی بر روی دریچه ها خورده باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های جدید لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم به تشکر از شما منهول سنتر.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید