دریچه منهول ترافیکی : شما میتوانید برای خرید و دریافت قیمت دریچه منهول ترافیکی به صورت 24 ساعت با شماره های درج در سایت تماس بگیرید اما اگر میخواهید بدانید که دریچه های منهول چیست با ادامه مطلب همراه ما باشید. دریچه های منهول این امکان را به ما میدهد که به راحتی دسترسی به منهول ها و چاه های زیر زمینی را داشته باشیم . همچنین از آن در برابر سقوط افراد و وسایل محافظت میکند این دریچه ها در تمامی سطح شهر وجود دارد و در سایز های مختلفی تولید میشوند و همچنین در جنس های متفاوتی تولید میشوند که هرکدام از آنها ویژگی های خود را دارند.

دریچه منهول ترافیکی

به پوشش های منهول یا همان دریچه های منهولی که تحمل فشار بالایی دارند ترافیکی میگویند این نوع از محافظ های منهول برای مکان هایی است که تردد زیاد صورت میگیرد و حتما باید از همین دریچه ها استفاده کرد و باید توجه داشت که استاندارد ملی یعنی EN124 روی آنها نوشته شده باشد. فرقی نمکنه که دریچه ها در چه سایزی تولید شده باشند همه باید در کلاس های مشخص شده و طبق استاندارد تولید شده باشند تا اجازه نصب در خیابان های اصلی را نیز داشته باشند.

دریچه منهول ترافیکی

از کجا بفهمیم دریچه ترافیکی است؟

دریچه ترافیکی که خریداری میکنید حتما باید استاندارد باشد و همچنین باید روی درب این دریچه ها کلمه ترافیکی نوشته شده باشد تا نشانگر واقعی بودن کلاس تولیدی دریچه ها باشد. وزن دریچه های ترافیکی خیلی سنگین تر از دریچه هایی است که در پیاده رو استفاده میشود با یک وزن کشی ساده میتوان تفاوت این دریچه ها را فهمید و آنها را از هم تشخیص داد. شکل ظاهری دریچه ها در هر کلاسی که تولید شده باشند یک شکل است و تنها میتوان آنها را از روی مشخصات فنی و وزن آنها تفکیک کرد پیشنهاد میشود حتما قبل از خرید دریچه ترافیکی با چند فروشنده مشورت کنید تا بهترین خرید را انجام دهید و گول افراد سودجو را نخورید.

  • ویژگی دریچه منهول ترافیکی

  • دریچه های ترافیکی وزنی بالای 30 کیلو دارند تا بتوانند فشار های وارد شده را به خوبی تحمل کنند
  • این دریچه ها را امنیت را در کوچه ها و خیابان های برای افراد درحال تردد بالا میبرد.
  • مخصوص برای مکان های ترافیکی تولید شده اند و میتوانید در جنس های مختلف از این دریچه ها تهیه کنید
  • تمامی پوشش های چاه ها دارای ضمانت نامه و گارانتی شکستگی میباشند و در صورت صدمه دیدن دریچه ها یک دریچه جدید جایگزین میشود
  • شما میتوانید حتی سایز های کوچک این دریچه ها را برای کنتور به صورت ترافیکی تهیه کنید و به راحتی استفاده کنید
  • برای پارکینگ ها میتوانید از دریچه ها سبک استفاده کنید اما برای اطمینان میتوان از همین نوع استفاده کرد

 

خرید دریچه های منهول ترافیکی اصل

بسیاری از فروشنده های داخل بازار دریچه های سبک و کلاس های سبک تر را به جای دریچه های منهول ترافیکی به خریداران معرفی و به فروش میرسانند. یکی از بزرگرترین و مشکلات این است که این کار باعث به خطر افتادن جان و اموال مردم میشود شکستگی و ترک روی دریچه ها باعث میشود که اگر شخصی از روی دریچه ها عبور کند امکان سقوط داخل منهول ها و چاه ها بسیار زیاد است. حتما فاکتور های خرید خود را به صورت دقیق دریافت کنید و چک کنید که بر روی فاکتور ثبت شده باشد که دریچه ها ترافیکی هستند و حتما مهر های ترافیکی بر روی دریچه ها خورده باشند.

برای دریافت قیمت و دریافت مشاوره با شماره های ما در تماس باشید با تشکر منهول سنتر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید