دریچه منهول ترافیکی

دریچه منهول کوپلیمری ترافیکی 25 تن برای استفاده در جاهایی است که رفغت امد بیشتر است و فشاری بیشتری به دریچه ها وارد میشود تولید میشود. این نوع کلاس یعنی کلاس C250 در سایز های 32 و بیشتر در سایز 60 به بالا تولید میشود. این نوع دریچه ها معمولا در خیابان های قابل استفاده است زیاد با رفت و امد خودرو بر روی انها مشکلی برای دریچه ها پیش نمی اید. این دریچه ها با ترکیب مواد پلی اتیلن و مواد پ.پ تولید میشود تا به مقاومت دلخواه برسد.

کلاس C250 چیست؟

کلاس C250 تنها برای دریچه های منهول کوپلیمری نیست بلکه این کلاس برای تمامی دریچه های منهول کابرد دارد. این کلاس نشان دهنده تحمل فشاری است که دریچه ها تحمل میکنند و تا ان فشار مجاز است که به این دریچه ها فشار وارد شود. در بیشتر دریچه ها این کلاس ها روی انها هک میشود و در بعضی دریچه های دیگر این کلاس روی انها هک نمیشود. دریچه های منهول چدنی و دریچه های منهول کوپلیمری معمولا روی انها هک نمیشود.

ایا واقعا این دریچه ها 25 تن فشار تحمل میکند؟

در تست هایی که از دریچه ها در هنگام تولید میگیرند نشان میدهد که تحمل فشار این دریچه ها حتی بیشتر از کلاس های تولید شده خود است. برای مثال در کلاس C250 تحمل این دریچه ها تا 30 تن میرود و تازه بعد از گذشت 3 تن این دریچه ها اسیب میبیند. اما اگر در هنگام خرید دقت کافی نداشته باشید ممکن است با یک خرید اشتباه و خرید دریچه منهول در کلاس اشتباه باعث شوید که دریچه ها اسیب ببیند. در هنگام خرید دریچه های منهول حتما با مشاورین فروش صحبت کنید تا خرید امن و بهتری داشته باشید.

دریچه منهول پلیمری 25 تن ترافکی

شهرداری اجازه استفاده از این نوع دریچه ها در اتوبان ها را نداده است زیرا وزن این دریچه ها به اندازه ای نیست که وقتی خودرو باسرعت بالا از ان عبور کند ر جای خود بماند. سرعت زیاد باعث میشود که دریچه ها از جای خود دربیایند. برای استفاده در اتوبان ها باید از نوع دیگری از دریچه ها استفاده کرد که به ان دریچه منهول نانوکامپوزیت میگویند. از این دریچه ها در تمامی مناطق کوچه و خیابان ها میشود استفاده کرد زیرا وزن انها به اندازه ای است که از جای خود بلند نمیشود.

دریچه منهول کوپلیمری ترافیکی 25 تن

برای دیدن دریچه های بیشتر بروی لینک های زیر کلیک کنید.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی به مشتری های عزیز هستیم!

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید