دریچه منهول قزوین

دریچه منهول در قزوین از همین دریچه های تولید شده استاندارد استفاده میشود این دریچه ها در تمامی نقاط  کشور ایران نه تنها ایران بلکه در تمامی کشور های دنیا از این نوع دریچه ها استفاده میشود اب و هوای شهر قزوین طوری است که امکان استفاده تمامی دریچه های منهول در ان وجود دارد. نه به زیادی هوای گرمی دارد تا دریچه ها از هم گسسته شود و نه به حدی سرد است تا دریچه های منهول سرد شده و سفت شود.

دریچه منهول در قزوین

از دریچه های منهول کوپلیمری در شهرقزوین استفاده میشود و کاربرد های بسیاری دارد خیلی از مصرف کنندگان فکر میکنند که استفاده از پوشش های منهول کوپلیمری امنیت ندارد و به راحتی میشکند. همانطور که در تصویر رو به رو میبینید پشت دریچه ها به صورت شبکه های کنترل فشار تولید شده است و به خوبی فشار را دفع میکند اما چگونه این امر امکان پذیر است؟

شبکه تقسیم فشار دریچه منهول چیست؟

شبکه تقسیم فشار برای تحمل بهتر فشار در پشت دریچه ها تولید میشود این شبکه ها کمک میکند که فشار متمرکز بر دریچه ها به صورت یکنواخت بر کل دریچه پخش شود این شبکه ها برای کلاس های مختلف به صورت متفاوت تولید میشود برای کلاس های C250 به صورت شبکه ی صاف و کم و برای کلاس های D400 ب هصورت شبکه های شکمی و پر تراکم تولید میشود هرچی تحمل فشار دریچه ها بالا تر برود تراکم شبکه ها نیز بیشتر میشود.

دریچه منهول در قزوین

دریچه منهول نانوکامپوزیت

دریچه منهول در قزوین : این نوع دریچه ها استفاده بسیار زیادی نتنها در شهر قزوین دارد بلکه از برای در تمامی شهر ها به صورت گسترده استفاده میشود این نوع دریچه ها از مزایا بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد. این نوع دریچه ها به طور قاطع و مطمعن میشود گفت 10 برابر از دریچه های منهول دیگر تمحل فشار بیشتری دارد این نوع دریچه نه میشکند و نه ترک میخورد کلاس های تولید شده در این نوع دریچه به کلاس های E600, F900 این کلاس ها برای انتقال ناو های کشتی و هواپیما ها استفاده میشود و در صورت سفارش تولید میشود.

شکل ظاهری این نوع دریچه ها شباهت زیادی به دریچه های بتنی دارد اما این نوع از درب ها از موادی دیگر تولید میشود این نوع دریچه ها بر پایه سیمان و رزین و سریز و بتن ساخته میشود و مواد نانوکامپوزیت به ان اضافه میشود که باعث میشود مقاومت این دریچه ها بسیار بالا برود.

مزایا دریچه منهول نانوکامپوزیت

  1. قیمت بسیار مناسب در مقایسه با دیگر دریچه ها.
  2. مقاومت بسیار بالا.
  3. عمر طولاتی تا حدود 50 سال.
  4. زیبایی و حفظ مبلمان شهری.
  5. امکان ثبت لوگو و نام تجاری بر روی دریچه ها.
  6. نارسانای الکتریکی و گرما.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما اماده پاسخگویی به سوالات شما مشتری های عزیز به صورت شبانه روزی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
کلیک کنید09364553535