دریچه منهول در اهواز

دریچه منهول در اهواز باید به طوری ساخته شود که گرمای زیادی را تحمل کند شهر اهواز یکی از گرم ترین شهر های کشور ایران است. دریچه هایی که باید در این شهر استفاده شود باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا دریچه ها اسیب نبیند. استفاده از دریچه های منهول نانوکامپوزیت این راه را فراهم می اورد که بدون مشکل و به خطر افتادن امنیت از این دریچه ها به عنوان پوشش های منهول و محافظ چاه استفاده کرد. اگر پوشش های منهول مقاومت در برابر گرما را نداشته باشند خم میشود و به راحتی به داخل چاه ها یا منهول ها سقوط میکند.

دریچه منهول اهواز

همانطور که در شکل زیر مشاهده میکنید دریچه های منهول به طور معمولی باید بدون انعطاف باشند زیرا با وجود هرگونه انعطاف اضافی این دریچه ها در فشار های وارد شده تحمل کافی را نخواهند داشت و باعث اسیب رسیدن به چاه و دریچه میشود. پوشش های منهول باید طوری ساخته شده باشد که نه تنها در گرما بلکه رد دماهای پایین 0  نیز تحمل داشته باشد. اگر دریچه ها در دماهای بسیار پایین یخ بزند و تحمل چکش خواری را نداشته باشد به راحتی با ضربه های وارد شده به ان خرد میشود و از بین میرود.

دریچه منهول در اهواز

دریچه ها بیشتر در کدام شهر ها استفاده میشود؟

استفاده از دریچه های منهول برای هر شهری ضروری است زیر نمیشود چاه های فاضلاب شهری و منهول های مخابراتی را بدون محافظ و پوشش رها کرد.اما شهر های وجود دارد که بیشترین استفاده از دریچه های منهول را دارد شهر های بزرگی مانند تهران و البرز به دلیل وسعت زیاد از دریچه های بیشتری استفاده میشود. شهر های بزرگ دارای سیستم های زیر زمینی بیشتری نسبت به شهر های کوچک هستند سیستم های فاضلاب و سیستم های مخابراتی زیر زمینی امروزه بیشتر درخواست دریچه های منهول استاندارد را دارد.

کاربرد دریچه ها در سیستم های زیر زمینی

هر سیستم زیر زمینی نیازمند یک راه ورود و خروج میباشد که توسط منهول ها کنترل میشود و هر راه خروجی و ورودی نیازمند یک درب یا پوشش است این پوشش ها باید امنیت این سیستم های زیر زمینی را حفظ کند و همچنین خطر سقوط و افتادن افراد را در داخل منهول ها و چاه ها از بین ببرد تا افراد به راحتی از روی دریچه های منهول عبور کنند و به کار های روز مره خود رسیدگی کنند.

قیمت دریچه منهول در اهواز

بیشتر دریچه های استفاده شده در شهر اهواز از نوع چدن داکتیل و یا دریچه های منهول نانوکامپوزیت است زیرا این دو دریچه مقاومت بسیار زیادی در برابر گرما و اشعه خورشید دارند دریچه های منهول چدنی معمولا به صورت وزنی قیمت داده میشوند و دریچه های منهول نانوکامپوزیت برحسب کلاس و الیاف ساخته شده قیمت داده میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های منهول سنتر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق کامنت با ما ارتباط بگیرید.

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید