دریچه منهول نانوکامپوزیت دایره ای سایز ۸۰

دریچه منهول نانوکامپوزیت سایز 80 همانطور که در مطالب قبل گفته شد یکی دیگر از دریچه های ساخته شده در سایر 80 است. از درب های سایز ۸۰ برای استفاده در منهول های الکتریکی یا همان مخابراتی استفاده میشود.این نوع دریچه ها به نام های دیگری مانند دریچه های منهول مخابراتی نیز شناخته میشود. دریچه های منهول نانوکامپوزیت نیز در ۳ کلاس تولید میشود پیاده رویی، ترافیکی ، ترافیکی سنگین که در ادامه مطلب به ان توض یح داده خواهد شد.

دریچه منهول دایره ای سایز 80 نانوکامپوزیت

درب های نانوکامپوزیت از ترکیب چند مواد تولید میشود که بر پایه بتن سیمان تولید میشود به همین دلیل است که این دریچه ها بسیار به شکل بتن هستند اما این دریجه ها بسیار از دریچه های بتنی بهتر هستند و دارای ویژگی های بیشتری نسبت به دیگر دریچه ها هستد.

 

دریچه منهول نانوکامپوزیت سایز 80

شکل ظاهری دریچه های منهول نانو

شکل های درب های منهول نانو کامپوزیت بسیار شبیه به درب های منهول بتنی و سیمانی هستند اما این طور نیست شاید این پوشش های نانوکامپوزیت شبیه به درب های بتنی باشد اما بسیار از نظر استاندارد و مشخصات فنی باهم متفاوت هستند. دریچه های نانوکامپوزیت از ترکیب چند ماده موثر مانند رزین, کامپوزیت و مواد نانو تولید میشود که مقاومتی دوبرابر دریچه های بتنی میدهد. دریچه های منهول بتنی بسیار قدیمی شده اند این نوع دریچه بسیار وزن بالایی داشت و همچنین در هنگام استفاده و نصب باعث بهم ریخت راه میشد که به اصطلاح به ان میگویند حفظ نکردن مبلمان شهری همچنین این نوع دریچه ها نسبت به دریچه های بتنی زیبا تر ساخته میشود و ظمن زیبایی باعث میشود مبلمان شهری بهم نریزد. دریچه های منهول نانو کامپوزیت در سایز های 25 تا سایز 80 تولید میشود گه بزرگترین ان همین سایز  است که با طوقه ی خود به اندازه 1 متر نیز میرسد.

طوقه چیست؟

دریچه ها همراه با یک طوقه به مشتری ها داده میشود کابرد این طوقه ها این سات که دریچه ها در جای خود بماند و در داخل منهول ها سقوط نکند اگر این طوقه ها نبود دریچه ها به داخل چاه ها و منهول ها سقوط میکرد در بعضی از دریچه ها نیز میشود درب را به طوقه ها قفل کرد تا درب ها به سرقت نرود. وقتی طوقه ها در جای خود قرار میگیرد طوقه ها زیر خاک میرود و از دید مردم پنهان میماند.

برای دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت شبانه روز در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم (حتی در روز های تعطیل و تعطیلات رسمی )

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید