دریچه بازدید منهول : دریچه های بازدید کمک بسیار زیادی به افراد و کارکنان میکند که به راحتی به توان مناطق غیر قابل دسترس نفوذ کرد و عملیات مورد نیاز مانند تعمیرات و یا تمیزکاری انجام داد. سایز این دریچه منهول ها بسیار کوچک است و به همین دلیل است که میتوان حتی با یک دست درب آنها را بلند کرد و دوباره میتوان آن را به راحتی سر جایش گذاشت. کاربرد اصلی دریچه های بازدید منهول مشخص است که برای محافظت از منهول های خود است اما باید گفت کاربرد اصلی آنها حفاظت از کنتور ها آب و گاز و یا حتی برق است که برخی از آنها در زیر زمین قرار دارند.

دریچه بازدید منهول

دریچه های بازدید در سایز های مختلفی تولید میشود که شما میتوانید با تماس با شرکت منهول سنتر تمامی مشخصات این دریچه ها را دریافت کنید. این دریچه ها هم به صورت دایره ای و هم به صورت مربعی تولید میشوند که هر دریچه با هر تعداد ضلعی که دارد در سایز های یک اندازه تولید میشوند. همانطور که از اسم این دریچه ها معلوم است از این ها برای بازدید روزانه یا هفتگی استفاده میشوند و این درب ها بسیار باز و بسته میشوند پس باید طوری طراحی شوند تا به راحتی باز شود پس برای گوشه های درب ها جایی برای دیلم وجود دارد. جا دیلمی برای تمامی دریچه ها وجود دارد و در هر سایزی که شما دریچه ها را خریداری کنید میتوانید از این ویژگی استفاده کنید و نگران لب پر شدن و ترک خوردن درب ها نیز نباشید.

دریچه بازدید منهول

فروش و قیمت دریچه بازدید

دریچه های بازدید به صورت عددی به فروش میرسند و مانند دیگر دریچه ها به صورت وزنی قیمت گذاری نمیشوند اما در برخی موارد این درب های بازدید همراه با منبع زیری یا همان منهول قیمت داده میشوند. کلاس های ترافیکی و پیاده رویی نیز برای این دریچه ها قابل اجرا است. ممکن است این پوشش های بازدید منهول گاهی در مکان هایی قرار بگیرند که عبور و تردد خودرو از روی آنها صورت گیرد پس باید از دریچه ای استفاده کرد که تحمل فشار بالایی داشته باشد و حتما روی درب های آن عبارت ترافیکی بودن خورده شده باشد. این نوع از دریچه ها را میتوانید در جنس های مختلفی خریداری کنید که همه ی آنها تمامی ویژگی های مورد نیاز را برای محافظت دارند.

ویژگی های دریچه های بازدید فاضلاب منهول

  1. وزن بسیار سبک .
  2. قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه.
  3. نصب آسان به دلیل وزن پایین و سایز.
  4. حمل و نقل بسیار آسان حتی به کمک خودروی سواری.
  5. عمر بسیار طولانی مدت تا حدود 50 سال.

آیا این دریچه ها در صورت دفن شدن در خاک و آسفالت قابل بازیابی هستند؟

در بعضی از جنس ها بله و در بعضی دیگر خیر. اگر از دریچه ای استفاده میکنید که در آن از آهن و بقیه آلیاژ های آهنی استفاده میشود میتوانید به راحتی از وسیله فلزیاب استفاده بکنید تا دریچه را پیدا کنید. متاسفانه برای دریچه هایی که از مواد غیر آهنی تولید شده اند راهی برای پیداشدن وجود ندارد و تنها میشود آن را با علامت گذاشتن پیدا کرد. دریچه بازدید منهول برخی به دلیل تخریب ساختمان و یا آسفالت کشی دفن میشوند و ممکن است دیگر پیدا نشوند پس بهتر است از دریچه هایی استفاده بکنید که قابل ردیابی هستند. اگر از دریچه هایی استفاده میکنید که قابل بازیافت نیستند پیشنهاد میشود روی درب دستگیره ای فلزی قرار دهید تا به کمک آن بتوانید درب کامل را پیدا کنید.

چرا باید از دریچه های بازدید منهول استفاده بکنیم؟

تصور کنید کنتور ها و یا سیستم ها ترانس های زیر زمینی روی زمین قرار داشتند و بدون هیچ محافظتی بودند چه مشکلاتی پیش می آمد؟ این دریچه ها به شما کمک میکند تا به درستی و به صورت استاندارد از موارد مورد نیاز خود محافظت کنید. این دریچه ها از سقوط اشیاء و آسیب رسیدن به افراد درحال حرکت نیز جلوگیری میکند اگر این دریچه ها نباشد صدمه های مالی و حتی جانی بسیار زیادی به بار خواهد آمد. این دریچه ها میزان آبی که وارد منهول های کنتور میشود را نیز کمتر میکند و باعث میشود کمتر کثیفی وارد آنها شود و حتی راحت تر تمیز تر شود.

ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم برای دریافت اطلاعات بیشتر و حتی دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و به صورت مستقیم و بدون متصل شدن به تلفن سانترال به ما متصل شوید با( تشکر منهول سنتر)
09120655882کلیک کنید