دریچه منهول فلزی

دریچه منهول فلزی از سالیان قدیم برای استفاده بر روی منهول ها وجوب های اب استفاده میشد اما کم کم به به وجود امدن دریچه های منهول نسل جدید و دریچه ها قدرتمند و سبک استفاده از این دریچه ها کم‌ تر و کم تر شد زیرا دریچه های امروزی دارای ویژگی های بیشتری نسبت به پوشش منهول فلزی هستند. درب های فلزی بیشتر بر روی جوب های اب و منهول ها استفاده میشد.

دریچه منهول های فلزی چیست!؟

درب های فلزی امروزه به صورت منسوخ شده شناخته میشود و جایگزین این نوع درب ها شده است دریچه های چدنی جایگزین درب های فلزی است و تقریبا تمام نکات فنی درب های فلزی را دارد. اما درب های فلزی کاربرد های دیگری نیز دارد از ان برای پل نیز استفاده میشود این کاربرد ها به دلیل مقاومت بالا برای پل استفاده میشود.

درب فلزی

درب های فلزی باتوجه به حفظ مبلمان شهری باعث حفظ امنیت هنگام رفت و امد خودرو ها و وسایل نقلیه میشود وقتی خطری اجسام درحال حرکت را تهدید نکند میشود به راحتی و با خیال راحت از این دریچه ها استفاده کرد.

قیمت دیچه ها چگونه محسابه میشود؟

دریچه ها هرکدام به طور مختلفی تولید میشوند و فروخته میشوند برای مثال دریچه های چدنی به صورت وزن فروخته میشود هرچقدر وزن دریچه ها بیشتر باشد قیمت انها افزایش میاید. دریچه های کوپلیمری و نانوکامپوزیت به صورت کلاس های تولید شده فروخته میشود شروع قیمت این نوع درب ها از کلاس A5 شروع میشود وتا کلاس F900 ادامه دارد و هرکدام کاربرد های خود را داد.دریچه های منهول فلزی به صورت وزنی فروخته میشود اما مانند دریچه های چدنی امار سرقت این دریچه ها بالا است و توجه سارقان را به خود جلب میکند مخصوصا هنگامی که قیمت اهن الات بالا میرود سرقت این درب ها بیشتر میشود.

 

دریچه منهول چدنی بهتر است یا درب های فلزی؟

دریچه های منهول فلزی اگر به خوبی دریچه های منهول چدنی بود امروزه هنوز کاربرد داشت هرچند پوشش های منهول فلزی از مقاومت خوبی برخوردار بودند اما نسبت به قیمت بالای این دریچه ها پوشش های منهول چدن مقرون به صرفه تر بودند به همین دلیل استفاده از این دریچه ها به شدت افت کرد و استفاده از درب های منهول چدنی بیشتر شد. همچنین دریچه های چدن از ویژگی های بسیار بالاتری برخوردار بود و شکل های گوناگونی نیز تولید میشود.

دریچه منهول فلزی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز و دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستند به صورت 24 ساعت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید