لوله کاروگیت اهواز

لوله کاروگیت در اهواز از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار است. زیرا این لوله ها با قیمت بسیار مناسبی که دارد کاربرد بسیار خوبی برای انتقال اب فاضلاب و اب های سطحی دارد. اب های فاضلابی دارای اسید ها و مواد خورنده نیز هستند که باید لوله ها تحمل کنند. لوله های کاروگیت در مقابل خورندگی و اسید ها مقاوم هستند. به همین دلیل است که این لوله ها از شهرت و محبوبیت خوبی برخوردار هستند لوله های کاروگیت سایز 110 تا سایز 2500 تولید میشود.

لوله دوجداره در اهواز

لوله دوجداره چیبست؟  لوله دوجداره همان لوله های کاروگیت هستند که به این نام نیز شناخته میشوند زیرا این لوله ها از دو جداره داخلی و خارجی ساخته میشود و مانند لوله های پلی اتیلن اک جداره نیستند. اگر دقت کنید میبینید که لوله ها کاروگیت بیرون ان به صورت مارپیچ است و سطح داخلی این لوله ها به صورت صاف و صیقلی است این است تفاوت ببین جداره ها.

جداره ها چیست؟

این نوع لوله ها دارای دو جداره است که عکس روبه رو جداره داخلی لوله ها را نشان میدهد که بخ صورت صاف و صیقلی است. تمامی لوله ها باید درون انها طوری طراحی شود که هنگام عبور مایعات لوله ها لجن نبندد و به اصطلاح لوله ها اب بند نشود. لوله های کاروگیت به دلیل صاف بودن و لیز بودن تمامی مواد رونده به راحتی از ان عبور میکند.

لوله های تک جداره چیست؟ 

لوله های تک جداره نیز از مواد پلی اتیلن ساخته میشود اما مانند لوله های کاروگیت نیستند. هر دو طرف لوله ها به صورت صاف و صیقلی است اما چرا جداره لوله را به صورت مارپیچ تولید میکنند.؟ لوله های کاروگیت باید در خاک کار گذاشته بشود به همین دلیل باید طوری طراحی بشود که وزن خاک را تحمل کند و به خوبی در جای خود قرار بگیرد.

لوله کاروگیت سایز 160

لوله کاروگیت در اهواز

لوله های کاروگیت اهواز همین لوله های تولید شده قدر و قدیر هستند که در اهواز به فروش میرسد یعنی از نظر کیفیت و استاندارد تمامی استاندارد ها قابل تایید است. تمامی لوله های کاروگیت به دلیل استفاده در تمامی شهر های دنیا باید استاندارد های جهانی و نیز استاندارد های ایران را باید داشته باشد.

جداره خارجی چیست؟

جداره های خارجی همانطور که در تصویر میبینید به صورت یک فنر یا مارپیچ هستند که کمک میکند لوله ها در خاک و در جای خود به صورت محکم بمانند و لیز نخورند. لوله های کاروگیت در دو نوع سبک و سنگین تولید میشود. لوله های سنگین 31 کیلونیوتون که به صورت kn نشان داده میشود تولید میشود و لوله های 16 کیلو نیوتون که به صورت سبک است تولید میشود.

لوله دوجداره در اهواز

استفاده از لوله های کاروگیت به عنوان منهول

از لوله های کاروگیت میشود به عنوان منهول ها نیز استفاده کرد. ارتفاع منهول را به صورت دلخواه برش میدهیم و یک سر این لوله ها را به صورت جوش الکتریکی میبندیم و یک سر دیگر ان که باز است را با کمک دریچه های منهول میپوشانیم. دریچه های منهول نیز در سایز های مختلفی تولید میشود که در تمامی سایز های لوله ها میشود از انها استفاده کرد. کوچکترین سایز دریچه ها سایز 20 است و بزرگترین سایز این دریچه ها سایز 80 است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید