لوله کاروگیت سنگین سایز 110

لوله کاروگیت سنگین سایز 110 برای استفاده در پروژه های سنگین استفاده میشود. از لوله های دوجداره برای استفاده در زیر پل ها و در زیر خاک استفاده میشود. لوله های کاروگیت سنگین باید به خوبی فشار های وارد شده از طرف خاک را تحمل کند و اسیب نبیند. لوله های سنگین تحمل فشار ان ها تا 31kn است که به فشار حلقوی نیز معروف است. لوله های سبک تقریبا نصف این این تحمل را دارد 16 کیلو نیوتونون.

برای دیدن مطالب بیشتر لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

لوله کاروگیت سنگین چیست؟

لوله های کاروگت در دو نوع سنگین و سبک تولید میشود که هرکدام برای انجام کار های مشخص شده تولید شده اند. لوله های کاروگیت سبک را نمیشود در پروژه های سنگین استفاده کرد زیرا امکان اسیب دیدن این لوله ها بالا میرود. کاربرد لوله های سبک انتقال اب های سطحی است و استفاده از انها در مناطق کم رفت و امد است. لوله های کاروگیت سنگین برای استفاده در زیر پل ها است و میشود از ان در زیر خاک در مناطق پر رفت امد نیز استفاده کرد.

لوله های کاروگیت سنگین بهتر است یا سبک؟

مقایسه این دو نوع از لوله ها بسیار کار اشتباهی است زیرا همانطور که گفته شد این لوله ها کاربرد های خاص خود را داد. طبیعی است که لوله های کاروگیت سبک از قیمت بسیار پایین تری نسبت به لوله ها کاروگیت سنگین برخوردار است. لوله سنگین از مقاومت بسیار بالا تری نسبت به لوله های سبک برخوردار است پس تصمیم با پروژه است که کدام لوله مناسب تر است.

لوله کاروگیت سنگین سایز 110

لوله چیست؟

لوله جسمی است تو خالی که امکان رد شدن هوا و مایعات و حتی برخی از جامدات وجود دارد. لوله ها در سایز های مختلفی تولید میشوند و بسته به پروژه مورد نیاز سایز انها مشخص میشود و استفاده میشود. لوله ها در اولین بار برای انتقال نفت ها طراحی شد. وقتی که دیدند نفت ها در هنگام انتقال به راحتی سرقت میشدند تصمیم گرفتند خطوط انتقال نفت را با کمک لوله ها طراحی کنند. لوله ها امروزه در جنس ها و متریال های مختلفی تولید میشود اولین لوله هایی که تولید شد از جنس اهن فولاد و سیمان بتن بودند اما امروزه این لوله ها تقییرات زیادی کرئه اند.

لوله پلی اتیلن چیست؟

لوله های پلی اتیلن از پر فروش ترین لوله های موجود در بازار هستند این نوع لوله ها برای انتقال اب ها اشامیدنی و انتقال فاضلاب ها استفاده میشود. همچنین لوله کاروگیت سنگین سایز 110 نیز از همین متریال لوله استفاده میکند. این لوله ها با توجه به وِیژگی های زیادی که دارد از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار است. لوله های پلی اتیلن از سایز 16 میلی متر تا سایز 2500 میلیمتر تولید میشود ودر فشار های باری 4 تا 16 بار تولید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید