لوله کاروگیت سنگین سایز 160

لوله کاروگیت سنگین سایز 160 نوع دیگر لوله کاروگیت است که به صورت سبک تولید میشود. لوله های کاروگیت در تمامی سایز ها به صورت سبک و سنگین تولید میشود. لوله های فاضلابی از دیگر نام های این لوله ها است زیرا این لوله ها بیشتر برای انتقال اب های فاضلابی استفاده میشود. به همین دلیل این نام را به روی این لوله ها گذاشته اند. از این لوله ها نتنها برای انتقال اب فاضلاب بلکه برای انتقال اب های سطحی و کم فشار میشود از این لوله ها استفاده کرد. از این لوله ها برای استفاده در اب های نوشیدنی استفاده نمیشود زیرا روی کیفیت اب تاثیر میگذارد.

لوله دوجداره سنگین سایز 160

لوله های دوجداره به این دلیل شناخته میشود که از دو سطح به صورت کاملا متفاوت ساخته شده است. سطح داخلی این لوله ها به صورت صاف و صیقلی است و سطح بیرونی این لوله ها به صورت مارپیچ و فنری است. سطح داخلی به این دلیل به صورت صاف است که مواد رونده از لوله ها به سطح نچسبد و گیر نکند. سطح خارجی به صورت مارپیچ است که وقتی لوله ها در خاک قرار میگیرد در جای خود سفت و محکم باشد تا تکان نخورد.

لوله کاروگیت سایز 160
لوله کاروگیت سنگین سایز 110

مشخصات لوله های کاروگیت

تمامی لوله های پلی اتیلن در سایز های بالا یا در سایز های 6 متری یا سایز های 12 متری تولید میشود. فشار هایی که این لوله های کاروگیت تحمل میکنند 4 بار تا حداکثر 5 بار است. اگر در هنگام استفاده از لوله های کاروگیت با فشار بیشتری مواجه شدید از لوله با سایز بزرگتر باید استفاده کرد.فشار باری چیست؟ تمامی لوله های تولید شده باید فشاری که اب ها از داخل به انها وارد میکند را تحمل کنند این فشار را فشار بار یا فشار کاری میگویند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید