دریچه منهول کوپلیمری

دریچه منهول کوپلیمری به دلیل ویژگی های بسیار زیادی که دارد از پر فروش ترین دریچه های امروزی به شمار میرود. این دریچه در کلاس های مختلف تولید میشود و علاوه بر سبک وزنی از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. این نوع دریچه ها بسیار کاربردی است و در سایز های مختلف تولید میشود.

دریچه کوپلیمری

دریچه کوپلیمری از ترکیب مواد پلیمری و مواد upvc تولید میشود که باعث می‌شود مقاومت این نوع پوشش ها بسیار بالا برود و سفت شود. این دریچه ها به نام های پلی اتیلن نیز شناخته میشوند که در حقیقت همان دریچه های پلیمری هستند. کوپلیمری ها از بهم پیوستن و اتصال مواد پلیمری تشکیل می‌شوند هرچقدر این مواد بهم نزدیک تر باشد مقاومت بالا تر میرود و وزن آن افزایش پیدا می‌کند.

اتصالات و اجزای کوپلیمری

امروزه تولید کننده ها و سازنده به دنبال موادی سبک و اما مقاوم و مقرون به صرفه هستند‌. از مواد کوپلیمری نتنها برای ساخت دریچه ها استفاده میشود بلکه امروزه از آنها برای ساخت مصالح ساختمانی نیز استفاده میشود . چگونه؟ آیا تا به حال نام میلگرد کوپلیمری به گوشتان خورده است ؟ میلگرد های کوپلیمری برای ساخت بنای ها استفاده میشود و از مقاومتی حتی بیشتر از میلگرد های امروزی برخوردار است. میلگرد های کوپلیمری به دلیل وزن پایین بار مکانیکی بنارا نیز کاهش می‌دهند .

دریچه منهول کوپلیمری
[table “5” not found /]

ساخت دریچه منهول کوپلیمری

ساخت دریچه های کوپلیمری از چندین سال قبل به فکر تولید کنند و فروشنده ها رسید. دریچه های قدیمی مانند دریچه های منهول بتنی و دریچه های منهول چدنی از وزن بسیار سنگینی برخوردار بودند به همین دلیل امکان برداشتن آنها بسیار دشوار بود اما دریچه های پلیمری.این مشکل را ندارد و در آنها به راحتی باز و بسته میشود.

انواع دریچه منهول کوپلیمری

دریچه های کوپلیمری همانند دیگر دریچه ها در کلاس های مختلف تولید میشود. Class b125این کلاس برای استفاده در پیاده رو ها تولید میشود و به دلیل زیبایی که دارد باعث قشنگ تر شدن پیاده رو میشود.Class c250این کلاس برای استفاده در کوچه و خیابان های کم رفت و آمد تولید شده است این نوع دریچه فشاری به اندازه 30 تن را تحمل میکند.Class d400این نوع کلاس برای استفاده در خیابان ها واتوبان ها استفاده میشود تحمل فشار این دریچه ها 40 تن است و درمکان های شلوغ از آن استفاده میشود.

درب منهول کوپلیمری

این دریچه ها از کوچکترین سایز که سایز 20 است تولید میشود و تا سایز 80 ادامه دارد. از دریچه های کوچک برای استفاده به عنوان محافظ کنتر ها خریداری میشود و از دریچه های بزرگ برای چاه های فاضلاب و مخابراتی. این دریچه ها در کلاس های سفارشی نیز قابل تولید است و میشود تحمل فشار. وزن دریچه های منهول بتنی بسیار بالا است و به دلیل همین وزن بالا مقاومت آن بالا است. دریچه های منهول کوپلیمری وزن بسیار سبکی دارد و مقاومت آن بسیار بالا است حال شما کدام را امتحان میکنید!؟قیمت این دریچه ها یعنی دریچه منهول کوپلیمری نسبت به همه دریچه ها پایین تر است.

ساختمان های پلیمری

در تاریخ 1400/4/13 در اخبار شنبانگاهی اعلام شد که برای ساخت و بازسازی بناهای زلزله زده باید از مواد کوپلیمری کمک گرفت. همچنین 20:30 اعلام کرد هزینه انجام این عملیات بسیار پایین است و بهتر از ساخت بنا با مواد قدیمی و سنگین است. هزینه حمل و نقل مصالح کوپلیمری بسیار پایین است زیرا نیاز به کارگر و ماشین های سنگین ندارد و به راحتی جا به جا میشود.

نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید؟لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید