دریچه منهول کوپلیمری

دریچه منهول کوپلیمری به دلیل ویژگی های بسیار زیادی که دارد از پر فروش ترین دریچه های امروزی به شمار میرود. این دریچه در کلاس های مختلف تولید میشود و علاوه بر سبک وزنی از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. این نوع دریچه ها بسیار کاربردی است و در سایز های مختلف تولید میشود.

دریچه کوپلیمری

دریچه کوپلیمری از ترکیب مواد پلیمری و مواد upvc تولید میشود که باعث می‌شود مقاومت این نوع پوشش ها بسیار بالا برود و سفت شود. این دریچه ها به نام های پلی اتیلن نیز شناخته میشوند که در حقیقت همان دریچه های پلیمری هستند. کوپلیمری ها از بهم پیوستن و اتصال مواد پلیمری تشکیل می‌شوند هرچقدر این مواد بهم نزدیک تر باشد مقاومت بالا تر میرود و وزن آن افزایش پیدا می‌کند.

اتصالات و اجزای کوپلیمری

امروزه تولید کننده ها و سازنده به دنبال موادی سبک و اما مقاوم و مقرون به صرفه هستند‌. از مواد کوپلیمری نتنها برای ساخت دریچه ها استفاده میشود بلکه امروزه از آنها برای ساخت مصالح ساختمانی نیز استفاده میشود . چگونه؟ آیا تا به حال نام میلگرد کوپلیمری به گوشتان خورده است ؟ میلگرد های کوپلیمری برای ساخت بنای ها استفاده میشود و از مقاومتی حتی بیشتر از میلگرد های امروزی برخوردار است. میلگرد های کوپلیمری به دلیل وزن پایین بار مکانیکی بنارا نیز کاهش می‌دهند .

دریچه منهول کوپلیمری
نام دریچه سایز همراه باطوقهپیاده روییترافکی 25 تنترافیکی 40 تن
دریچه منهول دایره ای 2529سانتی مترتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
دریچه منهول دایره ای 3240 سانتی مترتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
دریچه منهول دایره ای 6065 سانتی مترتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
دریچه منهول دایره ای 8095 سانتی مترتماس بگیرید تماس بگیریدتماس بگیرید
دریچه منهول مستطیل 80*60تماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
درب سایز 25 بدون طوقهنداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
درب سایز 32 بدون طوقهنداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
درب سایز 60 بدون طوقهنداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
درب سایز 80 بدون طوقهنداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
درب سایز 80*60 بدون طوقهنداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
طوقه سایز25نداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
طوقه سایز 32نداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
طوقه سایز 60نداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
طوقه سایز 80نداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
طوقه سایز 80*60نداردتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید

ساخت دریچه منهول کوپلیمری

ساخت دریچه های کوپلیمری از چندین سال قبل به فکر تولید کنند و فروشنده ها رسید. دریچه های قدیمی مانند دریچه های منهول بتنی و دریچه های منهول چدنی از وزن بسیار سنگینی برخوردار بودند به همین دلیل امکان برداشتن آنها بسیار دشوار بود اما دریچه های پلیمری.این مشکل را ندارد و در آنها به راحتی باز و بسته میشود.

انواع دریچه منهول کوپلیمری

دریچه های کوپلیمری همانند دیگر دریچه ها در کلاس های مختلف تولید میشود. Class b125این کلاس برای استفاده در پیاده رو ها تولید میشود و به دلیل زیبایی که دارد باعث قشنگ تر شدن پیاده رو میشود.Class c250این کلاس برای استفاده در کوچه و خیابان های کم رفت و آمد تولید شده است این نوع دریچه فشاری به اندازه 30 تن را تحمل میکند.Class d400این نوع کلاس برای استفاده در خیابان ها واتوبان ها استفاده میشود تحمل فشار این دریچه ها 40 تن است و درمکان های شلوغ از آن استفاده میشود.

درب منهول کوپلیمری

این دریچه ها از کوچکترین سایز که سایز 20 است تولید میشود و تا سایز 80 ادامه دارد. از دریچه های کوچک برای استفاده به عنوان محافظ کنتر ها خریداری میشود و از دریچه های بزرگ برای چاه های فاضلاب و مخابراتی. این دریچه ها در کلاس های سفارشی نیز قابل تولید است و میشود تحمل فشار. وزن دریچه های منهول بتنی بسیار بالا است و به دلیل همین وزن بالا مقاومت آن بالا است. دریچه های منهول کوپلیمری وزن بسیار سبکی دارد و مقاومت آن بسیار بالا است حال شما کدام را امتحان میکنید!؟قیمت این دریچه ها یعنی دریچه منهول کوپلیمری نسبت به همه دریچه ها پایین تر است.

ساختمان های پلیمری

در تاریخ 1400/4/13 در اخبار شنبانگاهی اعلام شد که برای ساخت و بازسازی بناهای زلزله زده باید از مواد کوپلیمری کمک گرفت. همچنین 20:30 اعلام کرد هزینه انجام این عملیات بسیار پایین است و بهتر از ساخت بنا با مواد قدیمی و سنگین است. هزینه حمل و نقل مصالح کوپلیمری بسیار پایین است زیرا نیاز به کارگر و ماشین های سنگین ندارد و به راحتی جا به جا میشود.

نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید؟لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید