لوله کاروگیت در مشهد

لوله کاروگیت در مشهد : امروزه از لوله های کاروگیت در تمامی شهر ها استفاده میشود و یکی از نیاز ها است که برای سیستم های فاضلابی از این لوله ها استفاده بشود. لوله های کاروگیت برای سیستم انتقال آب فاضلاب و انتقال آب های سطحی طراحی و تولید میشود . شهر های بزرگ از جمله شهر مشهد استفاده از لوله های کاروگیت بسیار کاربرد دارد زیرا به دلیل بزرگ بودن شهر مشهد سیستم فاضلاب شهری بزرگی هم دارد به همین دلیل استفاده از این لوله‌ها بسیار زیاد است در این شهر.

لوله کاروگیت مشهد

لوله هایی که برای شهر مشهد استفاده میشود به دونوع تولید میشود لوله های سنگین و لوله های سبک. لوله های سبک برای مکان های کم رفت و آمد استفاده میشود و جاهایی که فشار به لوله ها کم است استفاده میشود .لوله های کاروگیت سنگین برای استفاده در پروژه های مهم و سنگین استفاده میشود و در جاهایی که رفت و آمد زیاد است و فشار بر روی لوله‌ها زیاد است تولید میشود .

لوله کاروگیت در مشهد

ویژگی های لوله های کاروگیت

وزن بسیار سبک.

قیمت بسیار مقرون به صرفه.

حمل و نقل بسیار آسان.

قدرت انعطافپذیری.

عمر طولانی تا حدود 50 سال.

مقاوم دربرابر اسید ها و خورندگی‌

مقاوم در برابر فشار های حلقوی خاک.

لوله کاروگیت برای مشهد

لوله های تولید شده برای شهر مشهد به صورت سبک و سنگین استفاده میشود به این دلیل که قیمت لوله های سبک و سنگین باهم متفاوت است. برای مصارفی که نیازی به لوله های سنگین و قیمت بالا نیست از لوله های سبک تر استفاده میشود و تنها برای پروژه های حساس تر از لوله های کاروگیت سنگین استفاده میشود تا پروژه اسیب نبیند.

نکاتی در هنگام خرید : 

درهنگام خرید توجه داشته باشید که لوله های درخواست شده دقیقا همان لوله های موردنظر میباشد. دقت داشته باشید که لوله ها باید بدون ترک و شکستگی باشد. لوله های باید سطح داخلی انها صاف و صیقلی باشد و سطح خارجی انها مانند فنر باشد.

 

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستید با شماره های ما در تماس باشید ما اماده پاسخگویی به شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید