دریچه منهول مربعی چدنی سایز 50

دریچه منهول چدنی مربعی سایز 50: دریچه منهول چدنی مربعی در سایز های,محتوا:دریچه منهول چدنی مربعی در سایز های مختلفی تولید میشود این دریچه ها درکلاس های مختلف تولید میشود. کلاس های پیاده رویی که به صورت A15 و B125 تولید میشود این کلاس ها برای پیاده رو و خیابان هم بن بست و کم رفت و آمد استفاده میشود. کلاس های ترافیکی که به صورت C250 و D400 تولید میشود. دریچه منهول چدنی به صورت وزن به فروش می‌رسد هرچقدر وزن دریچه ها بالا تر باشد قیمت دریچه ها نیز بیشتر می‌شود .

دریچه منهول چدنی سایز 50

دریچه منهول چدنی در دو نوع خاکستری و دریچه منهول چدنی داکتیل تولید میشود. دریچه های منهول چدن داکتیل بسیار گرون تر از دریچه های خاکستری است زیرابسیاری از دریچه های خاکستری از مواد ضایعات ریخته میشود. دریچه های منهول چدن داکتیل از مواد نو و عالی چدنی ساخته میشود این دریچه ها ضد چکش‌خواری و ضربه هستند از این دریچه ها برای پروژه های حساس استفاده میشود . قیمت این دریچه ها به دلیل ویژگی های بالا گران تر از دیگر دریچه ها است اما این دریچه ها برای امنیت پروژه ها لازم است .

دریچه منهول مربع چدنی سایز 50

روش ساخت دریچه های چدنی سایز 50 در 50

دریچه های منهول چدنی به روش ذوب تولید میشود. موادی که قرار است به به صورت دریچه منهول دربیاید ذوب میشود و به داخل قالب های از پیش ساخته شده میریزد و بعد از به کمک هوای سرد و آب های سرد خنک میشود تا مقداری سفت شود بعد از آن به داخل انبار برده میشود تا به خوبی به مقاومت خواسته شده برسد. روش ساخت این نوع دریچه ها مقداری مشابه دریچه های منهول کوپلیمری است.

دریچه منهول چدنی مربعی سایز 50

دریچه منهول مربعی چدنی سایز 50 به هماره طوقه های خود اندازی تا حدود 60 سانت میشود که میشود به راحتی از ان برای منهول ها ادم رو 60 سانت استفاده کرد. طوقه های برای نگه داشتن درب های منهول تولید میشود اگر طوقه ها و قالب های درب ها نبود این دریچه ها به داخل منهول ها و چاه ها سقوط میکردند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید و مارا در صفحه های اجتماعی دنبال کنید مشاورین ما به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید