دریچه منهول در تهران : معمولا تمامی دریچه های منهول از تهران خریداری میشود و مستقیم به دست خریدارن عزیز ارسال میشود اما چرا تمامی دریچه ها در تهران تولید و به فروش میرسد؟ شهر تهران پایتخت کشور عزیزمان میباشد به همین دلیل است که بیشتر کارخانه های تولید دریچه ها منهول در این شهر هستند اما شما میتوانید برای خرید با ما تماس بگیرید تا به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید دریچه های فاضلاب یا چاه های خود را خریداری کنید. شرکت منهول سنتر دریچه های خود را همراه با ضمانت نامه اصلی کارخانه به فروش میرساند.

دریچه منهول در تهران 

تمامی دریچه های منهول باید در سه کلاس پیشفرض تولید شوند تا به راحتی بتوان از بین این دریچه ها کلاس مورد نظر را انتخاب کرد و استفاده کرد. این دریچه ها در یک کلاس پیاده رویی که تا 12 تن فشار را تحمل میکند تولید میشوند و دو کلاس دیگر به صورت ترافیکی تولید میشوند که به ترتیب حدود 25 تن تا 40 تن را تحمل میکنند. این کلاس ها به این دلیل تولید میشوند که از هزینه های بیشتر برای خرید دریچه ها ترافیکی برای مناطق پیاده رویی جلوگیری شود. توجه داشته باشید به هیچ عنوان نمیشود از دریچه های پیاده رویی برای مناطق ترافیکی استفاده کرد.

رینگ و دریچه چدنی

فروش انواع دریچه های فاضلابی در تهران

دریچه منهول در تهران در انواع مختلف تولید میشود و از همه انها نیز میشود در این شهر استفاده کرد. دریچه ها از متریال های گوناگون تولید میشود که معروف ترین این دریچه ها دریچه ها چدنی است. دریچه های منهول چدنی از زمان های قدیم تولید میشود و در تمامی شهر ها نیز استفاده میشد اما امروزه به دلیل سرقت های زیاد این نوع دریچه تصمیم به استفاده از دریچه ها منهول نانوکامپوزیت شده است. دریچه های منهول نانوکامپوزیت ضدسرقت هستند و به همین دلیل از انها زیاد استفاده میشود و به فروش میرسد.

چرا دریچه های منهول در انواع متخلفی تولید میشوند؟

دریچه های منهول در تهران به شکل های زیادی تولید میشود اما پر کاربرد ترین این دریچه ها درب های بتنی . درب های چدنی هستند. این دونوع از دریچه از قدیمی ترین و پر فروش ترین دریچه های بازار هستند.اما چه چیزی باعث میشود که این دریچه ها اینقدر محبوب باشد؟ این دریچه های نام برده شده علاوه بر زیبایی دارای ویژگی های بالایی نیز هستند. این دریچه ها در کلاس های پیاده رویی و کلاس های ترافیکی تولید میشود و هرکدام دارای ویژگی های خاصی نظیر تحمل اتش . مقاومت در برابر اشعهUVو…. اینها تنها مواردی بود که به چشم می اید و برای خرید دریچه های منهول همینقدر لازم است تا متوجه خرید درست شوید.

لطفا برای دریافت قیمت های دقیق و به روز با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما هستیم.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید