دریچه منهول در اراک

دریچه منهول در اراک : دریچه های منهول در شهر اراک باید طوری طراحی شده باشند که در برابر گرما و اشعه خورشید مقاوم باشند. دریچه های منهول امروزه در متریال های مختلفی تولید میشود هرکدام از این دریچه ها دارای ویژگی های خاصی است. سایز های تولید شده پیش فرض دریچه های منهول 20 تا 80 است. بیشترین استفاده از دریچه ها در شهر اراک دریچه های بتنی و نانوکامپوزیت است زیرا این دریچه ها تمامی استاندارد ها را برای استفاده در این شهر را دارد. دریچه های بتنی و نانوکامپوزیت از پرفروش ترین دریچه های امروزه در بازار هستند که در ادامه مطلب و ویژگی های انها میپردازیم.

 

دریچه منهول در اهواز

 

دریچه منهول اراک

دریچه های منهول نانوکامپوزیت به دلیل تحمل بالای گرما به راحتی در این شهر استفاده میشود و همچنین این نوع دریچه ها در برابر اشعه uv مقاوم است. دریچه های نانوکامپوزیت در کلاس های مختلفی تولید میشود این کلاس ها عباراتند از :

 

  1. CLASS A15 : این نوع کلاس برای استفاده در پیاده رو ها تولید میشود.
  2. CLASS B125: این نوع کلاس نیز برای پیاده رو تولید میشود که تحمل فشار ان 12 تن است.
  3. CLASS C250 : این نوع کلاس برای ترافیکی تولید میشود که از ان در خیابان های اصلی نیز استفاده میشود تحمل فشار این دریچه 25 تن است.
  4. CLASS D400: این نوع دریچه ها برای استفاده در اتوبان ها و خیابان های اصلی استفاده میشود تحمل فشار ان 40 تن است.

البته کلاس ها بالا تر میشود بنا به درخواست تولید نمود که در هنگام تولید میشود ان را سفارش داد. کلاس های این دریچه ها نیز تا 100 تن قشار تولید میشود. تمامی دریچه ها همراه با یک طوقه تولید میشود که این طوقه ها نیز باید با توجه به همان کلاس های درب نیز تولید شود. نام دیگر طوقه ها نیز قاب یا فریم نام دارد زیرا از دریچه ها در داخل این طوقه ها گذاشته میشود.

 

مزایا دریچه منهول در اراک

 

  1. دریچه ها باید دربرابر گرما مقاوم باشد.
  2. دریچه های استفاده شده در اراک باید مقاوم در برابر اتش نیز باشد.
  3. دریچه ها باید در برابر اشعه های مضر خروشید مقاوم باشد.
  4. دریچه ها باید به صورت استاندارد های جهانی ملی تولید شده باشد.
  5. کلاس های دریچه ها باید بر روی انها هک شده باشد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگام لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید