دریچه منهول upvc

دریچه منهول یو پی وی سی : در این مطلب قصد در باره دریچه منهول upvc که یکی از پر فروش ترین دریچه های بازار است این دریچه ب دلیل زیبا بودن بیشتر در مکان های مسکونی استفاده میشود‌.دریچه های upvc بسیار سبک هستند و این موضوع باعث میشود ک این دریچه ب دلیل حمل اسان بسیار پر فروش باشد این دریچه ها نصب بسیار اسان تری نیز دارند.

دریچه منهول یو پی وی سی

رنگ دریچه منهول upvc معمولا به رنگ سفید است و این به این معناست ک این دریچه تولید شده از مواد نو و درجه یک است. این نوع دریچه در کارخانه جات مناطق مسکونی استخر ها شرکت ها اب و فاضلاب دانشکده و دانشگاه ها و بیمارستان ها و درمانگاه ها مصرف میشود.این دریچه اغلب به شکل مربع است ک ظاهر این دریچه را بیش از پیش زیبایی میبخشد و طراحی این دریچه را از دریچه های دیگر متمایز میکند.

شکل ظاهری دریچه های منهول UPVC

این دریچه بسیار شکیل است و طراحی ان مناسب و بسیار به روز است و برای باز شدن درب دریچه حلقه ای تعبیه شده ک باز شدن این دریچه را اسان تر میکند این دریچه بسیار مناسب مشتریانی است ک طراحی و زیبایی دریچه برایشان مهم است.اگر چه دریچه منهول upvc از مواد نو درجه یک تولید شه اما روش تولید به روز و مناسب آن باعث میشود که ک از وزن کمی برخوردار باشد و این وزن کم باعث میشود که قیمت این دریچه نسبت به بقیه دریچه ها بسیار کمتر باشد.

انواع دریچه های منهول پی وی سی

دریچه منهول سبک :

این دریچه به دلیل وزن کم سبک نام دارد و معمولا در مکان هایی ک فقط انسان از روی آن عبور میکند استفاده میشود و پیاده رویی نام دارد.

دریچه منهول سنگین :

این دریچه از وزن بالاتری برخوردار است و‌ پر مکان هایی استفاده میشود که هم انسان و هم اتومبیل از روی آن عبور میکند به این دریچه ها اصطلاحا ترافیکی نیز میگویند. قیمت این نوع از دریچه ها مقداری با دریچه های پیاده رویی تفاوت دارد.

 

منهول سنتر

شرکت منهول سنتر عرضه کننده انواع دریچه منهول برای سهولت در خرید شما مشتریان گرامی کارشناسان خود را به صورت رایگان برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در خرید مشتری در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده است.
با تشکر از اعتماد شما مشتریان گرامی
مدیریت منهول سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید