دریچه منهول در سمنان

دریچه منهول در سمنان : قبل از هرچیزی باید دانست که کاربرد دریچه های منهول چیست؟ شکلی که ملاحظه میکنید تصویری از یک منهول ادم رو هست. تمامی منهول ها راه ورودی دارند که باید توسط دریچه ها بسته یا کور شوند.

تاریخچه دریچه منهول

در گذشته دریچه های چدنی مورد استفاده قرار میگرفت ک این دریچه ها علاوه بر وزن بالا و قیمت گران مورد سو استفاده و سرقت قرار میگرف .
کارشناسان در سدد امدند با تولید دریچه ای سبک تر و ارزان تر و غیر قابل سرقت تولید کنند منظور از غیر قابل سرقت این است که دریچه از موادی تولید شود که بعد از تولید ارزشی برای سرقت نداشته باشذ ک‌با تحقیقات صورت گرفته این دریچه از الیاف نانو مفتول میگرد پلیمر سلیس و بتن فراوری شده تولید شد ک با نام دریچه نانو کامپوزیت در بازار ارائه و به تولید رسید این دریچه تولید شده و حاصل زحمات دانشمندان و تولید گران ایرانبست.

دریچه منهول سمنان

دریچه منهول نانو کامپوزیت در ابعاد و اندازه های مختلف ور تحمل بار های مختلف تولید می شود ک در این مطلب قصد داریم این دریچه ها را به شما معرفی کنیم.
لازم به ذکر است این دریچه ها با دریچه های بتنی و سیمانی تفاوت دارد و از کیفیت بیشترب بر خوردار است.

سایز های دریچه منهول

این دریچه ها در شکل دایرع در قطر ۲۰سانتی متر و۳۲/۵ سانتی و۶۰سانت و۸۰سانتی تولید میشود.این دریچه فقط در سایز ۶۰×۸۰تولید میشود.این دریچه در کلاس های A15وb125وc250وD400 تولید میشود.دریچه منهول نانو کامپوزیت A15:این دریچه تا 5تن فشار را تحمل می کند.دریچه منهول نانو کامپوزیت b125:این دریچه تا 12,5تن فشار را تحمل می کند.دریچه منهول نانو کامپوزیت c250:این دریچه تا 25تن فشار را تحمل می کند.دریچه منهول نانو کامپوزیتd400:این دریچه تا 40تن فشار را تحمل می کند .

دریچه منهول در سمنان

دریچه سمنان

در گذشته دریچه های چدنی مورد استفاده قرار میگرفت ک این دریچه ها علاوه بر وزن بالا و قیمت گران مورد سو استفاده و سرقت قرار میگرفت .
کارشناسان در سدد امدند با تولید دریچه ای سبک تر و ارزان تر و غیر قابل سرقت تولید کنند ک‌با تحقیقات صورت گرفته این دریچه از الیاف نانو مفتول میگرد پلیمر سلیس و بتن فراوری شده تولید شد ک با نام دریچه نانو کامپوزیت در بازار ارائه و به تولید رسید لازم ب ذکر است برای باز کردن دریچه از چکش استفاده میکردند ک باعث شکستگی دریچه میشد اما این دریچه ها در برابر چکش مقاوم هستند و نمیشکنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما اماده پاسخگویی به سوالات شما به صورت 24 ساعت هستند

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید