لوله کاروگیت سنگین

لوله کاروگیت سنگین : لوله های کاروگیت در تمامی نقاط جهان به دو صورت تولید میشود و از برای انتقال اب استفاده میشود. لوله های کاروگیت سنگین از مهمترین و بهترین مدل لوله ها است که بیشتر شرکت های اب و فاضلابی از ان استفاده میکنند. این لوله های به اصطلاح قدرت تحمل فشار انها 31.5 کیلونیوتون است. فشار های اتمسفر گفته شده برای این نوع از دریچه ها 4 بار تا حد اکثر 5 بار است.

لوله دوجداره سنگین

نام دیگر لوله های کاروگیت لوله های دوجداره هستند به این دلیل که این لوله ها از دو جداره متفاوت تشکیل شده است. 1. جداره داخلی : این جداره به صورت صاف و صیقلی تولید شده است اب و رونده های دیگر به راحتی از داخل انها عبور میکند.2. جداره خارجی : جداره خارجی این لوله ها به صورت مارپیچ است تا به راحتی در خاک قرار بگیرد و تکان نخورد.

لوله کاروگیت سنگین

علامت 31.5kn چیست؟

31.5 کیلوکیلو نیوتون نشان دهنده این است که لوله های کاروگیت سبک است یا سنگین هنگامی که این علامت را دیدید یعنی لوله ها سنگین است. اگر علامت یا عددی غیر از این دیدید یعنی لوله ها سبک است. از لوله های کاروگیت برای انتقال اب های سطحی و اب های فاضلاب استفاده میشود. بیشتر این لوله ها در زیر خاک استفاده میشود و به همین دلیل است که باید در انتخاب لوله ها دقت نمود تا لوله ها در هنگام اجرا اسیب نبینند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان لطفا باشماره های ما در تماس باشید مشاورین منهول سنتر اماده پاسخگویی به مشتری های عزیز به صورت 24 ساعت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید