دریچه منهول در عراق

دریچه های منهول امروزه در تمامی دنیا استفاده میشود این دریچه ها نوع و انواع خاصی دارد و تمامی آنها باید به صورت استاندارد تولید بشود. تمامی دریچه های تولید شده باید به صورت استاندارد جهانی تولید بشود. زیاد فشار های وارد شده به دریچه ها در تمامی دنیا به یک صورت است پس باید استاندارد های داده شده یکی باشد .

دریچه منهول عراق

دریچه ها در انواع مختلفی تولید میشود بعضی آنها در برابر گرما و بعضی از آنها در برابر سرما مقاوم هستند. کشور عراق یکی از گرم ترین کشور های خاورمیانه است پس نمیشود از تمامی دریچه ها در آن استفاده نمود. دریچه های کوپلیمری در گرمای بسیار زیاد عراق از بین می‌رود و کارایی آن به درستی انجام نمی‌شود. بیشترین دریچه‌های استفاده شده در این کشور به صورت دریچه های نانوکامپوزیت و دریچه های چدنی است.

دریچه منهول در عراق

صادرات دریچه منهول

دریچه منهول در عراق : کشور ایران یکی از بهترین کشور های تولید کننده دریچه های منهول نانوکامپوزیت است این دریچه ها تمامی استاندارد های جهانی را دارد. این محبوبیت باعث شده است که این دریچه ها حداقل یه کشور های همسایه صادر شود.این تنها دریچه های نانوکامپوزیت نیست که به کشور های دیگر صادر می‌شود بلکه دریچه های کوپلیمری و دریچه های چدنی نیز امکان صادرات را دارد و صادر میشود.

استاندارد های جهانی

دریچه های منهول در قالب های پیش ساخته شده تولید میشود این قالب نیز برای کشور های دیگر کاربرد دارد. سایز های تولید شده برای این دریچه ها 20 . 32 .60 . 80 است این سایز های دریچه های کوپلیمری و نانوکامپوزیت است. تنها دریچه‌ ای که امکان تولید در اشکال و سایز های مختلف را دارد دریچه های منهول چدنی هستند.

وزن صادراتی برای دریچه ها

دریچه ها در سایز های مختلفی تولید میشود اما دریچه های سایز 60 برای صادرات از وزن های مخصوص و دقیقی برخوردار است. وزن دریچه های منهول عبارتند از :

  1. دریچه های منهول نانوکامپوزیت حدود(55 کیلو)
  2. دریچه منهول کوپلیمری حدود ( 15 کیلو)
  3. دریچه منهول چدنی حدود ( 55 کیلو)
  4. دریچه منهول بتنی حدود ( 50 کیلو)

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید