دریچه منهول در گناباد

شهرهای ایران همه درحال گسترش هستند این گسترش باعث شده است که فروش لوازم صنعتی در این شهر ها بالا برود. شهرستان گناباد هر روز درحال گسترش است این گسترش ها نیازمند لوازم و خدمات است. اولین چیزی که برای شهرهای درحال توسعه لازم است سیستم های زیرزمینی فاضلاب است که باعث میشود مصرف دریچه های منهول بالابرود. دریچه های منهول در سایز های 20 سانت تا 80 سانت برای محافظت از منهول فاضلابی و چاه ها استفاده میشود‌. کارایی این دریچه ها تنها برای محافظت ار منهول ها و چاه ها است اما باز هم دریچه های چدنی به سرقت میرود.

دریچه منهول گناباد

دریچه های منهول در انواع مختلفی تولید میشود که عبارتند از : دریچه های منهول بتنی . دریچه های منهول کوپلیمری . دریچه های منهول نانوکامپوزیت . دریچه های منهول چدنی. این دریچه های منهول از پرفروش ترین دریچه های منهول موجود در بازار هستند.دریچه های گفته شده در کلاس های پیاده رویی و کلاس های ترافیکی ساخته و تولید میشود.

دریچه منهول در گناباد

تعریف کلاس های پیاده رویی و کلاس های ترافیکی

همانطور که از نام دریچه ها معلوم است کلاس های تولید شده هرکدام برای استفاده در مکان های مختلفی تولید میشود. دریچه هایی که با کلاس های پیاده رویی تولید میشوند برای استفاده در مکان های سربسته و پیاده رو ها تولید میشود. دریچه های ترافیکی در تحمل فشار های مختلفی تولید میشود از این دریچه ها برای استفاده در خیابان ها و اتوبان ها نیز تولید میشود.کلاس های سفارشی به صورت درخواست تولید میشود و به صورت پیشفرض در کارخانه وجود ندارد. دریچه منهول در گناباد نیز به همین روال به فروش میرسد و کلاس های تایین شده باعث میشود کارایی دریچه ها بالاتر برود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز با ما در تماس باشید مشاورین ما اماده پاسخگویی به صورت 24 ساعته به شما مشتری های عزیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید