لوله کاروگیت در سمنان : لوله های کاروگیت همان لوله هایی هستند که به نام های دوجداره شناخته میشوند زیرا از دو جداره کاملا مجزا تولید شده اند و هر کدام از این جداره ها کارایی و کاربرد خاص خود را دارند. جداره خارجی لوله کاروگیت برای محکم تر ماندن لوله در خاک طراحی شده است و جداره داخلی به صورت صاف و صیقلی طراحی شده تا سیالات بهتر از داخل لوله عبور کنند. شما میتوانید همین حالا لوله های کاروگیت مورد نیاز خود را از ما تهیه کنید کافی است تنها با شماره هایی که در سایت قرار گرفته است تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

لوله کاروگیت در سمنان

شما میتوانید برای خرید لوله های کاروگیت برای سمنان هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری اقدام کنید. اگر مایل به دریافت قیمت به صورت غیر حضوری هستید میتوانید همین الان به شماره های ما تماس بگیرید تا مستقیم به متخصص و فروشندگان ما متصل شوید. توجه داشته باشید حتما قبل از خرید مشاوره دریافت کنید تا در هنگام خرید مشکلی برای شما رخ ندهد. این لوله ها در دو نوع سبک و سنگین تولید میشوند که هرکدام کاربرد های خاص خود را دارند و ویژگی های نسبتا متفاوتی دارند. توجه داشته باشید هرکدام از این دو نوع را که خریداری کردید به نشان استاندارد روی لوله ها دقت کنید و تا حد ممکن از لوله های مناسب و با کیفیت استفاده کنید.

لوله کاروگیت در سمنان

تفاوت لوله های سنگین و سبک چیست؟

شکل ظاهری این لوله ها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها از نظر وزن باهم متفاوت هستند این تفاوت وزن به این دلیل است که لوله های سنگین تر برای مکان هایی استفاده میشود تردد خودرو های سنگین از روی لوله ها صورت میگیرد و لوله های سبک تر ممکن است آسیب ببینند. از لوله های سبک تر برای انتقال فاضلاب های خانگی و یا انتقال آب های سطحی و کشاورزی استفاده میشود زیرا فشار زیادی روی لوله ها تحمیل نمیشود.

لوله کارگیت دوجداره در سمنان

همانطور که در عکس بالا میبینید یکی از کاربرد های بالای این لوله ها این است که میشود از این لوله های برای اسنفاده به عنوان منهول های ادم رو استفاده کرد. اما باید از سایز های بزرگ ان برای این کار استفاده بشود.برای استفاده باید اول یکسر لوله ها را ببندیم و ارتفاع ان را به دلخواه انتخاب کنیم و بعد ان را در مکان مورد نظر جای گذاری میکنیم و بعد میشود وردی ان را به کمک دریچه های منهول پوشاند. توجه داشته باشید برای این کار باید لوله های کاروگیت باید سایز ان بالای 500 میلی متر باشد.

ویژگی های لوله کاروگیت
  • این لوله ها دارای انعطافپذیری مناسبی هستند که به نصب لوله ها بسیار کمک میکند
  • قیمت لوله های دوجداره یا همان لوله های کاروگیت بسیار مناسب و ارزان تر از دیگر دریچه ها میباشد
  • تا حد امکان از لوله های مناسب و با کیفیت استفاده کنید و از نصاب های ماهر برای نصب کمک بگیرید
  • عمر مفید لوله ها در صورت استفاده مناسب بسیار بالا میباش
برای خرید و دریافت قیمت تماس بگیرید.
09120655882
09364553535
09357893474

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید