لوله کاروگیت در سمنان

لوله کاروگیت در سمنان : لوله های کاروگیت برای استفاده در کار های مختلف تولید میشود که عمده ترین استفاده برای انتقال اب فاضلاب است. لوله های کاروگیت در تمامی دنیا به صورت سبک و سنگین ساخته میشود که برای هرکدام از انها کارایی تعریف شده است.برای لوله های کاروگیت سنگین فشاری بیشتر از لوله های سبک تعریف شده است یعنی میتوان از این لوله ها برای جاهایی استفاده کرد که فشار بیشتری وجود دارد.

لوله کاروگیت در سمنان

دریچه منهول سمنان

همانطور که در عکس بالا میبینید یکی از کاربرد های بالای این لوله ها این است که میشود از این لوله های برای اسنفاده به عنوان منهول های ادم رو استفاده کرد. اما باید از سایز های بزرگ ان برای این کار استفاده بشود.برای استفاده باید اول یکسر لوله ها را ببندیم و ارتفاع ان را به دلخواه انتخاب کنیم و بعد ان را در مکان مورد نظر جای گذاری میکنیم و بعد میشود وردی ان را به کمک دریچه های منهول پوشاند. توجه داشته باشید برای این کار باید لوله های کاروگیت باید سایز ان بالای 500 میلی متر باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت ها لطفا با شماره های منهول سنتر تماس بگیرید مشاورین ما اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز به صورت 24 ساعت میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید