دریچه منهول در ابیک

دریچه منهول در ابیک : شهر ابیک به دلیل دانشگاه های زیادی که دارد همواره در حال توسعه و رشد است انی رشد باعث میشود که استفاده از دریچه های منهول بالا برود اما چرا.؟ هرچقدر شهر بزرگ باشد قطعا سیستم فاضلاب شهری بزرگتری نیز دارد هرچقدر سیستم فاضلاب بیشتر باشد درب های ورودی به ان بیشتر خواهد شد به همین دلیل دریچه ها در این شهر از استفاده زیادی برخوردار است. پوشش های منهول استفاده در این شهر در انواع مختلفی است اما به دلیل اب و هوای خوب بیشتر پوشش های منهول استفاده شده در ان جنس کوپلیمری است.

دریچه منهول ابیک

بیشتر دریچه های تولید شده دارای ویژگی های خاصی هستند اما در این شهر میشود از این پوشش های منهول استفاده کرد. هوای خوب باعث میشود که این دریچه ها نه چنان گرم شود تا شل شود نه زیاد سرد است که خشک شود تا بشکند.

دریچه منهول در ابیک

مشخصات دریچه های منهول

تمامی دریچه های منهولی که در ایران ساخته میشود طبق استاندارد های ملی و جهانی ساخته میشود زیرا این دریچه ها برای صادرات نیز تولید میوشد. از ضعیف ترین کلاس این دریچه ها میتوان به کلاس A15 اشاره کرد این کلاس برای استفاده در پیاده رو ها طراحی میشود و تحمل وزن این کلاس حدود 5 تن است. از قوی ترین کلاس پیش ساخنه میشود به کلاس D400 اشاره کرد از این نوع برای استفاده در خیابان های اصلی و اتوبان ها نیز استفاده میشود تحمل وزن این دریچه ها تا 45 تن هم میرسد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لطفا با شماره های تلفن ما تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی به شما هستیم( تیم منهول سنتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید