دریچه منهول مستطیل

دریچه منهول مستطیلی : همه ی خریداران دریچه های منهول میدانند که این دریچه ها در اشکال های مختلفی تولید میشود. اما ایا تمامی دریچه هایی که امروزه تولید میشود به تمامی شکل ها تولید میشود یا خیر.؟ خیر دریچه های منهول همه این امکان را ندارد که به شکل های مختلف تولید شود. دریچه های منهول مستطیلی را میشود برای تمامی دریچه ها تولید کرد زیرا اندازه مشخص شده دارد که بیشتر اندازه 80*60 است این اندازه برای تمامی دریچه ها یکی است.

دریچه مستطیل

دریچه های مستطیلی همگی همراه با یک طوقه که با ان فریم نیز میگویند تولید میشود و به فروش میرسد. این فریم ها برای نگه داشتن دریچه ها بر روی خاک است اکر این فریم ها نباشد دریچه ها در جای خود نمی ماند. این فریم ها یا همان طوقه ها مقداری اندازه دریچه ها را تغییر میدهد اما مشکلی نیست زیرا این طوقه ها در زیر خاک قرار میگیرد و حتی دیده نمیشود.

دریچه منهول مستطیلی

دریچه منهول مستطیلی شکل

دریچه های منهول در سایز 60 در 80 که به صورت ابرو تولید میشود بیشتر برای فاضلاب ها استفاده میشود. ابرو به این معنی است که هنگام باران های شدید این دریچه ها امکان خروج اب را از روی سطح زمین به بهترین و سریع ترین شکل ممکن را دارد. ایا از خودتان پرسیده اید که سوراخ های روی دریچه ها برای چه است و اصلا چه کاربردی دارد؟. بله این سوراخ ها برای همان خالی شدن سریع اب است اگر این سوراخ ها روی دریچه ها نبود سیل و اب گرفتی در سطح شهر ایجاد میشود.

انواع دریچه های مستطیلی

این دریچه ها در انواع مختلفی تولید میشود زیرا کاربرد زیادی پس باید در تمامی متریال ها و جنس ها تولید شود از جنس های تولید شده این دریچه ها عبارتند از :

1_ دریچه های نانوکامپوزیت که بسیار پر فروش و مقرون به صرفه هستند.

2_ دریچه های چدنی : این دریچه ها بسیار مقاوم و زیبا است و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

3_ دریچه های کوپلیمری : این نمونه از دریچه ها از شاهکار های دریچه های منهول است که با وجود وزن کم بسیار مقاوم است.

4_ دریچه منهول بتنی : این نوع از دریچه ها امروزه برپایه بتن سیمان تولید شده است و در بتن های خالی تولید نمیشود.

برای دریافت قیمت های دقیق دریچه های مستطیلی و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های مادر تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی و اطلاع رسانی به شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید