دریچه منهول مستطیلی : دریچه مستطیل کاربرد های بسیار زیادی برای حفاظت از منهول دارند. این دریچه ها معمولا به صورت آبرو تولید میشوند و برای کنترل آب های سطحی نیز از این دریچه ها استفاده میشود. قیمت دریچه منهول مستطیلی به دلیل سفارشی بودن و آبرو بودن با دریچه های معمولی پیش ساخته تفاوت دارند شما میتوانید برای خرید و دریافت قیمت با شماره های ما تماس بگیرید. به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی هستیم.

دریچه منهول مستطیلی

دریچه های مستطیلی همگی همراه با یک طوقه که با ان فریم نیز میگویند تولید میشود و به فروش میرسد. این فریم ها برای نگه داشتن دریچه ها بر روی خاک است اکر این فریم ها نباشد دریچه ها در جای خود نمی ماند. این فریم ها یا همان طوقه ها مقداری اندازه دریچه ها را تغییر میدهد اما مشکلی نیست زیرا این طوقه ها در زیر خاک قرار میگیرد و حتی دیده نمیشود.

دریچه منهول مستطیلی

دریچه مستطیلی شکل

دریچه های منهول در سایز 60 در 80 که به صورت ابرو تولید میشود بیشتر برای فاضلاب ها استفاده میشود. ابرو به این معنی است که هنگام باران های شدید این دریچه ها امکان خروج اب را از روی سطح زمین به بهترین و سریع ترین شکل ممکن را دارد. ایا از خودتان پرسیده اید که سوراخ های روی دریچه ها برای چه است و اصلا چه کاربردی دارد؟. بله این سوراخ ها برای همان خالی شدن سریع اب است اگر این سوراخ ها روی دریچه ها نبود سیل و اب گرفتی در سطح شهر ایجاد میشود.

انواع و ویژگی های دریچه منهول مستطیل شکل

این دریچه ها در انواع مختلفی تولید میشود زیرا کاربرد زیادی پس باید در تمامی متریال ها و جنس ها تولید شود از جنس های تولید شده این دریچه ها عبارتند از :

1_ دریچه های نانوکامپوزیت که بسیار پر فروش و مقرون به صرفه هستند.

2_ دریچه های چدنی : این دریچه ها بسیار مقاوم و زیبا است و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

3_ دریچه های کوپلیمری : این نمونه از دریچه ها از شاهکار های دریچه های منهول است که با وجود وزن کم بسیار مقاوم است.

4_ دریچه منهول بتنی : این نوع از دریچه ها امروزه برپایه بتن سیمان تولید شده است و در بتن های خالی تولید نمیشود.

برای خرید و دریافت قیمت لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت پاسخگو هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید