دریچه منهول فایبرگلاس

دریچه منهول فایبرگلاس : در برخی از مواقع بسیاری از کار فرما ها احتیاج به دریچه منهولی سبک و زیبا هستند پس باید به فکر دریچه های منهول فایبرگلاس باشند. دریچه های منهول فایبرگلاس از وزن بسیار سبکی برخوردار است به طوری که به راجتی مبشود ان را با یک دست بلند کرد و حتی به خود فشار نیاورد. قیمت این نوع دریچه ها نیز بسیار مقرون به صرفه و خوب است. این دریچه ها بیشتر برای مصارف سبک استفاده میشود زیرا تنها کلاس ان پیاده رویی است.

شکل ظاهری پوشش منهول فایبرگلاس

ظاهر این نوع دریچه ها بسیار شبیه به دریچه های پلاستکی است و دقیق ممکن است این دریچه ها اشتباه گرفته شود. از متریال این نوه دریچه ها معمولا برای ساهت داشبورد های ماشین نیز استفاده میشود. کفیت مطلوب این نوع مواد باعث میشود که این دریچه ها بسیار زیبا و جذاب تولید شوند. وزن این دریچه ها تا حدود 10 کیلو گرم نیز میرسد.

دریچه منهول فایبرگلاس

کلاس پیاده رویی چیست؟

بیشتر دریچه های منهول به صورت ترافیکی و پیاده رویی تولید میشود. همانطور که از نام ان ها پیاده است دریچه های پیاده رویی برای استفاده در پیاده رو ها و جاهایی که ماشین تردد ندارد استفاده میشود. تحمل فشار این دریچه ها 5 تا حداکثر 12 تن است نه بیشتر!. برای استفاده دریچه ها در خیابان های اصلی و جاهای پر تردد باید از دریچه های سنگین تری استفاده کرد. استفاده از دریچه های فایبرگلاس به جای دریچه های ترافیکی بسیار کار خطر ناک و غیر ممکنی است. در خرید دریچه های منهول دقت داشته باشید و قبل از خرید حتما مشاوره دریافت کنید تا خریدی راحت تر و امن داشته باشید.

نیاز به مشاوره و خرید دارید؟برای دریافت اطلاعت بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید. ما به صورت شبانه روز اماده پاسخگویی هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید