دریچه منهول در یاسوج

دریچه منهول در یاسوج: دریچه های منهول در شهرهای بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد هرچقدر این شهر ها معروف تر و بزرگتر باشند کاربرد این دریچه ها در آنها بیشتر است شهرهای بزرگی چون تهران و مشهد ازبزرگ‌ترین خریداران دریچه های منهول هستند. دریچه منهول در شهر یاسوج به اشکال و کلاس های مختلفی تولید می شود. شهر یاسوج به دلیل رفت و آمد های زیاد ماشین های سنگین باید از دریچه های حداقل به تحمل فشار چهل تن استفاده کرد. اما این ۴۰ تن فشار چه کلاسی است؟کلاسd400 این کلاس به دلیل تحمل فشار بسیار شگفت‌انگیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

دریچه منهول یاسوج

تمام دریچه ها بصورت قالب و قالبگیری تولید می شود اما این قالب ها چگونه تولید میشود و بر چه اساسی و استانداردی آنها تولید می‌شود؟تمام دریچه ها باید به روش استاندارد ملی و استاندارد جهانی تولید شود تمامی دریچه ها به صورت پیش فرض در سایزهای ۶۰ و ۸۰ برای استفاده به عنوان دریچه مخابرات و دریچه چاه استفاده می‌شود. از دریچه های سایز کوچیک برای مثال سایز ۲۰ و ۳۲برای استفاده به عنوان دریچه‌های کنتور تولید می‌شود. به طور کلی استانداردهای دریچه ها به صورتiso124 است این استاندارد به صورت جهانی و ملی است.

تاریخچه استفاده از دریچه های منهول 

دریچه های منهول در شهر یاسوج قبل از قضیه به سرقت رفتن دریچه ها تمامی آن ها از چدن و چدن داکتیل بوده است اما بعد از به وجود آمدن دریچه های دیگر استفاده از دریچه های منهول چدنی بسیار کم شد. دریچه های نسل جدید که به آنها دریچه های نانوکامپوزیت می‌گویند بیشترین کاربرد را در این شهرها دارد زیرا آن ها ضدسرقت و ضد بازیافت هستند.از دریچه های منهول کوپلیمری نیز می‌شود در این شهر را استفاده کرد زیرا آن ها به کمک قفل ها ضد سرقت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید