دریچه منهول در بندرچابهار

دریچه منهول در بندرچابهار : تمامی دریچه های منهول باید طوری طراحی و ساخته شده باشد که در تمامی نقاط از کره ی زمین مورد استفاده قرار بگیرید. اما ایا میشود از تمامی این دریچه ها در تمامی نقاط از کشور خوده ما ایران استفاده کرد.؟ جواب این سوال خیر است زیرا تمامی دریچه ها برای کاربرد خاصی طراحی شده است این به چه معناست؟ بعضی از دریچه ها در سرما و بعضی دیگر از انها در گرما اسیب خواهد دید که در ادامه مطلب به ان میپردازیم.

دریچه منهول بندر چابهار

از کدام نمیشود در گرما استفاده کرد؟ از دریچه هایی که مانند پلاستیک به گرما و اتش حساس هستند را نمیشود در مناطق گرم استفاده کرد زیرا بعد از گرما دیدن با کوچکترین ضربه اسیب میبیند. اما دریچه هایی هستند که میشود از انها در گرمای بسیار بالا یا حتی اتش استفاده کرد. دریچه های منهول نانوکامپوزیت و دریچه های منهول چدنی این دو نوع دریچه هستند که در برابر گرما مقاومت دارند.

دریچه منهول در بندر چابهار

کدام دریچه برای بندر چابهار مناسب است؟

اب و هوای این شهر نسبت به دیگر شهر های ایران بسیار گرم است و استفاده از هر دریچه ای در ان ممکن نیست مگر تنها در پارکینگ ها فضای دور از تابش خورشید. توصیه میشود برای این شهر از دریچه های چدنی و نانوکامپوزیت که به گرما مقاومت دارند استفاده بشود. دریچه های منهول نانوکامپوزیت حتی در برابر حرارت مستقیم اتش نیز اسیب نمیبیند. و حتی کوچکترین تقییری در خود ایجاد نمیشود. این دریچه هایی است که به راحتی میشود از ان نهایت استفاده را کرد و همری حدود 60 سال نیز دارد.

برای دریافت قیمت های بروز و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ما در تماس باشید. ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم

(منهول سنتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید