دریچه منهول در رشت

دریچه منهول در رشت : ایا میدانید دریچه های منهول چیست و یا حتی میدانید بیشتر دریچه های استفاده شده در شهر رشت از چه چیزی تولید شده است؟ دریچه های منهول انواع مختلفی دارد و هرکدام نیز کاربرد خود را دارد. این دریچه ها در انواع مختلفی وجود دارد که در ادامه مطلب به ان میپردازیم.

کلاس های مختلف دریچه منهول

دریچه ها در دو نوع هستند دریچه های ترافیکی و دریچه های پیاده روی در این مطلب قصد داریم اینگونه دریچه را کاملا برای شما توضیح دهیم.

دریچه منهول های ترافیکی

این دریچه منهول ها معمولاً در مکانهایی استفاده می شود که ماشین و خودروهای سنگین از روی آن درج می‌شود مانند فرودگاه‌ها ، مکان های صنعتی و بلوار ها و اتوبان ها و معابر شهری از این دریچه ها استفاده می شود زیرا احتمال فشار آمدن بر روی این دریچه ها بسیار بالا است.

دریچه منهول های پیاده رویی

این دریچه ها معمولاً در مکانهای استفاده می شود که خودرو و ماشین آلات از روی آن عبور نمی کند و تنها احتمال عبور انسان از آن وجود دارد پیشنهاد می شود این دریچه ها را فقط در مکان هایی که خودرو از آنجا که نمی کند استفاده کنید.

دریچه منهول در رشت

دریچه منهول رشت

در شهر رشت نیز به همین روال است که دریچه های منهول در کلاس های تعیین شده خریداری میشود و اجرا میشود. عدم اگاهی از ویژگی های دریچه های منهول و کلاس های انها باعث بالارفتن هزینه های ان میشود زیرا هر دریچه در هر مکان کاربرد دارد. چگونه میشود تشخیص داد چه دریچه ای برای کجا مناسب است؟ برای بهتر پیش رفتن روند خرید پیشنهاد میشود که قبل از خرید حتما مشاوره دریافت کنید و یا خرید را به به بهده کاردان بسپارید.

برای دریافت قیمت های دقیق و بروز با شماره های ما در تماس باشید و همچنین میتوانید با ما در زیر همین پست از طریق کامنت ارتباط بر برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید