دریچه منهول در رباط کریم

دریچه منهول در رباط کریم : آیا تا به حال چیزی به نام دریچه منهول ایا منطقه ای به نام رباط کریم شده اید؟آیا می دانید کاربرد دریچه های منهول برای چه چیزی تولید میشود؟ امروز خبر های زیادی در ارتباط با صدمه دیدن موتورسواران و یا عابرین پیاده به دلیل سقوط در چاه و منهول ها به گوش می رسد. بیشتر این اتفاقات به دلیل شکستن دریچه ها و سرقت آن ها و عدم جایگزینی آنها اتفاق می‌افتد. این امر نه تنها باعث به خطر افتادن جان مردم می شود بلکه صدمه های شدید مالی نیز در پی دارد.

دریچه منهول رباط کریم

چگونه می توان از به خطر افتادن جان و مال مردم از سقوط آنها در داخل شهرها و منهول ها جلوگیری کرد.؟ اول از هر چیزی باید جلوی صدمه رسیدن به افراد و وسایل نقلیه را گرفت. اگر به هر دلیلی پوشش های منهول بر روی آنها نبود باید به وسیله علامت هشدار دهنده‌ای این خط را به دیگران نشان دهیم. برای مثال با گذشتن کله قندهای راهنمایی و رانندگی می شود این خطر را به دیگران نشان داد و اگر کله قند های راهنمایی و رانندگی در دسترس نبودند میتوان با گذاشتن لاستیک و دیگری بر روی چاه از افتادن داخل آنها جلوگیری کرد.

دریچه منهول در رباط کریم

چرا دریچه های منهول سرقت میشود.؟

سرقت دریچه های منهول تنها برای شهرهای خاص نیست بلکه دریچه منهول در رباط کریم نیز ممکن است این اتفاق بیفتد. اما می‌شود جلوی این سرقت‌ها را گرفت و راه حل آن چیست.؟ برای ضد سرقت کردن دریچه ها باید از دریچه های منهول ای که دارای قفل هستند استفاده کرد. اما خوب تموم دریچه ها قبل قفل‌گذاری نیستند پس باید برای آنها جای قفل و لولا تولید کرد. یا از ساده‌ترین راه حل که استفاده از دریچه های منهول غیر قابل بازیافت است استفاده کنیم.

دریچه رباط کریم

دریچه های منهول در رباط کریم نیز امروزه از دریچه های غیر قابل بازیافت استفاده می شود زیرا درصد به سرقت رفتن این نوع دریچه ها بسیار پایین‌تر از دریچه های چدنی است. تنها دریچه هایی که قابل بازیافت هستند به سرقت می روند.؟در اولین حالت بله دریچه هایی که قابل بازیافت هستند بیشتر از دریچه های غیر قابل بازیافت به سرقت می‌رود زیرا بعد از بازیافت امکان فروش دوباره به عنوان مواد اولیه را دارند.

برای دریافت قیمت و یا اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید و یا از طریق کامنت با ما ارتباط برقرار کنید. ما به صورت 24 ساعت اماده اطلاع رسانی به شما هستیم.

(باتشکر منهول سنتر)

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید