دریچه منهول اب بند

دریچه منهول اب بند : خب تمامی چاه ها نیاز به دریچه های اب بند و دریچه های ابرو نیز دارند. اما تشخیص استفاده از ان به عهده اجرا کار و پیمانکار است و بستگی به محل استفاده دارد. اما خب این انتخاب برای چه انجام میشود.؟ زیرا هرکدام از دریچه ها به منظوری تولید شده اند و باید برای انجام همان کار از انها استفاده بشود.

دریچه اب بند

دریچه منهول اب بند همانطور که از نامش پیداست برای بستن راه اب برای داخل رفتن چاه منهول است. دریچه های ابرو برای رد کردن راحت اب  به داخل چاه ها و منهول ها است. در بعضی از مکان ها باید اب روان به داخل چاه ها برود تا سیل اب و اب جمع نشود باید از ابرو استفاده کرد. در بعضی از جاها باید اب به داخل منهول ها و چاه ها سقوط نکند پس باید از اب بند استفاده کنیم.

دریچه منهول اب بند

تفاوت دریچه منهول ابرو و دریچه منهول اب بند

این دریچه ها هم از نظر ظاهری و هم کاربردی بسیار با هم متفاوت است. دریچه های منهول ابرو دارای سوراخ و حفره هایی است که بر روی درب انها وجود دارد این سوراخ ها برای رد شدن اب است. دریچه های ابند بدون هیچ سوراخ و حفره ای هستند. به این دلیل که نباید هیچگونه جایی برای نفوذ اب باقی کذاشت. اما این اتفاق باعث نمیشود که در تولید انها مشکل ایجاد کند این دریچه ها نیز در کلاس های مختلف تولید میشود.(کلاس های ترافیکی و پیاده رویی)

اگر نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و دریاقت قیمت های دقیق و بروز دارید لطفا با شماره های ما در تماس باشید. ویا با ما در زیر همین پست از طریق کامنت ارتباط برقرار کنید. ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.(باتشکر منهول سنتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید