دریچه منهول آب بند: دریچه های منهول آب بندی شده برای استفاده در مکان هایی هستند که باید ورود آب را به داخل منهول ها و چاه کنترل کرد. دریچه های آبند در هر جنس و در هر سایزی تولید نمیشود زیرا این دریچه ها به روشی خاص و جداگانه تولید میشود. روش تولید دریچه های فاضلابی آب بند را در ادامه مطلب توضیح دادیم تا متوجه فرق این دریچه ها باشید.

دریچه منهول آب بند

دریچه های آب بند تنها در حال حاضر به یک نوع تولید میشود که به صورت کوپلیمری تولید میشود. تفاوت اصلی این دریچه ها با دریچه های دیگر در مقدار فاضله درب و طوقه میباشد که به اصطلاح به درز دریچه نیز میگویند.دریچه هایی که برای خیابان ها و کوچه ها استفاده میشود برای ورودی فاضلاب ها استفاده میشود و دارای درز کمی میباشد که همان آب ها را وارد منهول و چاه ها میکند. دریجه های آبند هیچگونه درزی بین درب و طوقه ندارد به همین دلیل است که آب از آنها عبور نمیکند.روش تولید این دریچه ها تنها در همین مرحبه یکی نیست و تفاوت دارد.

دریچه منهول اب بند

تفاوت دریچه منهول ابرو و دریچه منهول اب بند

این دریچه ها هم از نظر ظاهری و هم کاربردی بسیار با هم متفاوت است. دریچه های منهول ابرو دارای سوراخ و حفره هایی است که بر روی درب انها وجود دارد این سوراخ ها برای رد شدن اب است. دریچه های ابند بدون هیچ سوراخ و حفره ای هستند. به این دلیل که نباید هیچگونه جایی برای نفوذ اب باقی کذاشت. اما این اتفاق باعث نمیشود که در تولید انها مشکل ایجاد کند این دریچه ها نیز در کلاس های مختلف تولید میشود.(کلاس های ترافیکی و پیاده رویی)

برای خرید و دریافت قیمت دریچه منهول آب بند لطفا تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما هستیم با تشکر (منهول سنتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید