دریچه منهول آبند به دریچه هایی گفته میشود که جلوی وارد شدن آب را به داخل منهول ها و چاه ها میگیرد اما چرا باید یک دریچه اینگونه طراحی شده باشد؟ معمولا دریچه ها طوری طراحی میشوند که مقداری آب را از خود عبور دهند تا باعث آب گرفتگی نشوند اما دریچه منهول آب بند برای مکان هایی استفاده میشود که نباید آب سطح زمین وارد سیستم های زیر زمینی شود برای مثال برق یا مخابرات به برخورد آب به مشکل های جدی برخواهند خورد پس باید دریچه های این مدلی را استفاده کنید.

  • ویژگی دریچه منهول آب بند

  • این دریچه ها به خوبی جلوی وارد شدن آب را به داخل منهول ها و چاه ها خواهند گرفت
  • دریچه منهول آب بند در سایز های مختلفی تولید میشود پس نگران انتخاب دریچه ها نباشید به راحتی میتوان بین سایز های این دریچه ها محصول مورد نظر را انتخاب کرد
  • این مدل از پوشش های منهول دارای واشر های مخصوص هستند که بر روی طوقه ها گذاشته میشود
  • وزن پایین و حمل و نقل آسان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع از دریچه های منهول میباشد
  • نصب آسان بدون نیاز به استاد کار
  • ظاهر بهتر نسبت به دریجه های چدنی و نانوکامپوزیت
  • عمر مفید تا 20 سال به بالا
  • تمامی دریچه های شرکت منهول سنتر دارای استاندارد ملی و جهانی میباشند
دریچه منهول اب بند

تفاوت دریچه منهول ابرو و دریچه منهول اب بند

این دریچه ها هم از نظر ظاهری و هم کاربردی بسیار با هم متفاوت است. دریچه های منهول ابرو دارای سوراخ و حفره هایی است که بر روی درب انها وجود دارد این سوراخ ها برای رد شدن اب است. دریچه های ابند بدون هیچ سوراخ و حفره ای هستند. به این دلیل که نباید هیچگونه جایی برای نفوذ اب باقی کذاشت. اما این اتفاق باعث نمیشود که در تولید انها مشکل ایجاد کند این دریچه ها نیز در کلاس های مختلف تولید میشود.(کلاس های ترافیکی و پیاده رویی)

چگونه یک دریچه را آب بند کنیم؟

اگر میخواهید یک دریچه استاندارد اب بند شده داشته باشید پیشنهاد میشود این دریچه ها خریداری کنید اما اگر از قبل یک دریچه منهول معمولی خریداری کرده اید و قصد انجام عملیات آبند سازی را دارید با ما همراه باشید. برای آب بند کردن دریچه های منهول باید واشر های مخصوص را خریداری کنید و دور تا دور طوقه و دریچه را واشر بزنید از واشر هایی که برای در و پنجره هستند نیز میتوانید استفاده کنید. بعد از انجام واشر زدن باید اگر سوراخی یا حفره ای که روی دریچه است را بپوشانید برای دریچه های منهول بتنی به راحتی میتوان این کار را کرد و برای دیگر دریچه ها در جنس های مختلف نیز راه های دیگری پیشنهاد میشود.

کاربرد دریچه های منهول چیست؟

این محصول برای ارتقاع سطح امنیت خیابان ها و کوچه ها و همه مکان هایی هست که دارای چاه ها و منهول های ورودی هستند این دریچه ها از سقوط شما به داخل منهول ها و چاه ها جلوگیری میکند و به طور کلی کاربرد دیگری ندارد. دریچه ها با توجه به سایز و کلاسی که تولید میشوند برای پروژهای مختلفی قابل استفاده هستند برای مثال دریچه های منهول سایز 60 برای فاضلاب ها استفاده میشود و سایز های 80 را برای مخابرات استفاده میکنند که به صورت پیش فرض بر روی درب اصلی نوشته شده است فاضلاب و یا مخابرات. شما میتوانید به صورت سفارشی نوشته و یا برند مورد نظر خودتان را بر روی دریچه ها اعمال کنید.

با تشکر شما میتوانید برای دریافت قیمت های دقیق و به روز با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید