دریچه منهول در شاهرود

دریچه منهول در شاهرود : با گذشت زمان سیستم های زیرزمینی چه برای انتقال فاضلاب و مخابرات بودند نیازمند ورودی هایی بودند که به راحتی به داخل این سیستم‌های زیرزمینی نفوذ کنند. به همین دلیل بعد از حفر کردن سیستم های زیرزمینی راه های ورودی برای آنها معین کردند که با آنها ورودی منهول یا چاه می گویند. البته این دریچه و کاربردهای دیگری نیز دارد از آنها می‌توان برای کور کردن چاه ها و یا درپوش چاه های آب آشامیدنی و قنات ها استفاده کرد. البته سایزهای این دریچه ها بنا به کاربرد آنها متغیر است برای مثال دریچه های فاضلابی در سایزهای ۶۰ و دریچه های مخابراتی در سایزهای ۸۰ تولید می شود.

دریچه منهول شاهرود

شهر شاهرود به دلیل وسعت بزرگ این شهر دارای سیستم های زیرزمینی بسیار وسیع است. هرچقدر وسعت شهر بزرگتر باشه قطعاً سیستمهای زیرزمینی آن بیشتر می‌شود و نیاز آنها به دریچه منهول بالاتر می رود. شهرهای بزرگ دیگری نیز از این دریچه ها استفاده می کنند و تنها مختص به شهر شاهرود نمی باشد. این دریچه ها نه تنها در شهرهای ایران بلکه در تمامی شهرهای جهان مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل است که این دریچه ها با استانداردهای جهانی و ملی تولید می شود. دریچه های منهول تولید خود کشور عزیزمان ایران است. بیشتر این دریچه ها برای کشورهای همسایه نیز ساده میشود و استقبال زیادی از این دریچه ها از طرف کشورهای همسایه می شود.

دریچه منهول در شاهرود

دریچه منهول فاضلاب در شهر شاهرود

همانطور که در بالا گفته شد دریچه ها به صورت دریچه های فاضلابی و مخابراتی تولید می شود. اما چیزی که جالب است بازدید بسیار زیادی در سایت های گوگل مختص به دریچه های منهول فاضلاب ای در شاهرود است. به این دلیل که قبل از حفر چاه برای سیستم های زیر زمینی مخابراتی سیستم های فاضلابی از قبل وجود داشت و سالهاست که از آن برای انتقال فاضلاب استفاده می شود. اما امروزه به دلیل به روز شدن سیستم های زیرزمینی خطوط مخابرات و دیگر خطوط های ارتباطی در زیر زمین به کار می رود به همین دلیل استفاده از دریچه های منهول بیشتر می‌شود و این دریچه ها در سایز ها و انواع مختلفی تولید می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های به روز در شهر شاهرود لطفاً با شماره های ما در تماس باشید و یا از طریق کامنت در زیر همین پست با ما ارتباط برقرار کنید ما به صورت ۲۴ ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید