لوله کاروگیت سایز 700

لوله کاروگیت سایز 700 : یکی از پرفروش ترین لوله ها در سایزهای لوله کاروگیت این بوبه بسیار سبک است و کار آمد است.لوله کاروگیت سایز ۷۰۰ به چه معناست.؟سایز ۷۰۰ به این معناست ، که این لوله ۷۰۰ میلیمتر ، یعنی ۷۰ سانتی ، متر و ۰/۷ متر ، قطر آن است. لوله کاروگیت سایز ۷۰۰ دارای اتصالات فابریک است ، شما مشتریان می توانید برای نصب و راه اندازی این لوله از این اتصالات استفاده کنید.

لوله کاروگیت سایز ۷۰۰

لوله کاروگیت معمولاً در آب و فاضلاب برای انتقال فاضلاب شهری ، در کارخانجات برای هدایت پسماندها و در شهرداری برای هدایت پسماندهای شهری نیز استفاده می شود این لوله برای انتقال آب در کشاورزی هم استفاده می‌شود.

لوله کاروگیت سایز۷۰۰ در شهر سازی

اگر فکر می‌کنید که تنها استفاده از لوله کاروگیت در فاضلاب است شما سخت در اشتباه هستید. این لوله اگر از وسط به دو نیم تقسیم شود می توانید هزینه ساخت جوی آب را بسیار پایین آورد و به راحتی یک جوی آب با استفاده از این لوله ساخته شود ، این لوله می‌تواند در پل سازی مورد استفاده قرار گیرد برای عبور ماشین آلات سنگین زیرا این لوله از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

اتصالات دست ساز لوله کاروگیت سایز ۷۰۰

حتماً برای شما هم پیش آمده است که به اتصالات یا جایی بر بخورید که دو لوله را نتوانید به یکدیگر اتصال دهید ، یعنی اتصالات برای این سایز لوله یا این نوع اتصال به صورت فابریک وجود نداشته ، باشد شرکت منهول سنتر برای رفاه حال شما اتصالات لوله کاروگیت را به صورت سفارشی نیز تولید می‌کند.

لوله کاروگیت سایز 700

مزایای لوله کاروگیت سایز ۷۰۰

همه ما می دانیم که لوله های آهنی و بتنی بسیار سنگین است ، ولی لوله کاروگیت از این قاعده مستثنا است ، زیرا وزن می‌گویند بسیار سبک است و شما به راحتی می توانید آن را حمل کنید. لوله کاروگیت دچار زنگ زدگی پوسیدگی و شکستگی نمیشود عمر بیشتری نسبت به لوله های پلیکا و آهنی دارد.

شکل لوله کاروگیت سایز ۷۰۰

شکل لوله کاروگیت از بیرون به رنگ مشکی و مارپیچ است و داخل لوله نیز به رنگ زرد است داخل این لوله بسیار ریز است و این یکی از مزایا ها و نقطه قوت این دوره است شما دچار گرفتگی فاضلاب نخواهید شد.

صادرات لوله کاروگیت سایز ۷۰۰

با توجه به اینکه ایران یکی از برترین تولید کنندگان لوله کاروگیت در دنیا است و لوله های کاروگیت سایز ۷۰۰ ایران بسیار با کیفیت و از عمر بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه کشور های همسایه ما صنعتی نیستند ایران یکی از صادرکنندگان این لوله به کشورهای همسایه از جمله عراق ، افغانستان ، ارمنستان ،‌ ترکمنستان و دیگر کشورهای همسایه است.

کوپلر و واشر لوله کاروگیت سایز ۷۰۰

شاید به گوش شما نیز نام کوپلر و واشر خورده باشد این ۲ قطعه یا اتصال برای آب بند کردن و نصب لوله کاروگیت است. اگر شما برای خرید کردن قصد خریداری برای لوله کاروگیت دارید باید بدانید این دوره نیاز به نصاب برای نصب ندارد.
کوپلر به معنی رابط است یعنی لوله را به یکدیگر اتصال میدهد و واشر به عنوان وسیله‌ای برای جلوگیری از نشت آب بین اتصال دو لوله استفاده می شود باید بدانیم که لوله کاروگیت به صورت فابریک دارای کوپلر است.

قیمت لوله کاروگیت سایز ۷۰۰

قیمت لوله کاروگیت سایز ۷۰۰ نسبت به لوله های دیگر بسیار پایین است. باید بدانیم که لوله از مواد اولیه تشکیل شد پس هر چقدر مواد اولیه استفاده شده در لوله کمتر باشد آن نیز ارزان تر است ، لوله کاروگیت از آنجا که بسیار سبک است فصل مواد اولیه کمتری در آن استفاده شده است زیرا این لوله است تکنولوژی و مهندسی روز استفاده کرده است و با کمترین مواد بیشترین مقاومت را داراست.

شرکت منهول سنتر تولید کننده و پخش کننده لوله کاروگیت سایز ۷۰۰ برای رفاه حال شما مشتریان برای خرید متناسب نسبت به نیاز خود ، شما را از مشاوره رایگان خود بهره مند می سازد پس برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید