لوله کاروگیت در کرج

لوله کاروگیت در کرج : چرا شهر کرج نیازمند لوله های کاروگیت و لوله های دوجداره مخصوص فاضلاب میباشد.؟ ایا به غیر از این لوله ها میشود از لوله های دیگری نیز استفاده کرد.؟ لوله های کاروگیت برای راحت تر کردن انجام کار های فاضلابی و ابرسانی تولید شده است و کاربرد اصلی این لوله ها همین است. نه تنها به دلیل مناسب بودن این لوله ها از انها استفاده میشود بلکه به دلیل قیمت بسیار پایین این لوله ها از ان استفاده میشود. این لوله ها در سایز ها کوچک از سایز 110 شروع میشود تولید میشود و تا سایز 2500 تولید میشود اما سایز های بزرگ به صورت سفارشی تولید میشود.

لوله کاروگیت در کرج

لوله کاروگیت کرج

شهر کرج نیز به دلیل وسعت بسیار زیاد و جمعیت بالا نیازمند سیستم های زیر زمینی است این سیستم ها نتنها برای فاضلاب است بلکه برای مخابرات و برق نیز استفاده میشود. از این لوله ها برای کشاوری نیز استفاده میشود اب های سطحی و کم فشار را با کمک این لوله ها به زمین های کشاورزی برده و یا خارج میکنند این لوله ها بسیار باعث کمتر شدن هزینه ها میشود.

ویژکی های لوله های کاروگیت :

  1. انعظاف پذیری بسیار مناسب.
  2. قیمت بسیار پایین در مقایسه با دیگر لوله ها.
  3. شکل ظاهری زیبا و مناسب.
  4. عمر بسیار طولاتی.
  5. تولید در سایز های کوچک و بزرگ.
  6. سبک بودن.
  7. راحتی در نصب لوله ها.

فروش لوله کاروگیت در کرج

شرکت لوله سنتر تولید و پخش انواع لوله های کاروگیت را در تمامی شهر های کشور ایران انجام میدهد. این لوله ها مستقیم از کارخانه و با کمترین هزینه برای مشتری های عزیز ارسال میشود. لوله های کاروگیت نیز به راحتی برای شهر های دیگر فرستاده میشود این لوله ها نیز برای شهر کرج به همین صورت فرستاده میشود. توجه داشته باشید این لوله ها در نام های دیگر مانند لوله های دوجداره و لوله های دوجداره فاضلابی به فروش میروند.

لوله دوجداره در کرج

شکل ظاهری این لوله ها بسیار زیبا و شکیل میباشد این باعث میشود حتی کسانی که این لوله ها را نمیشناسند از این لوله ها خرید کنند و به کیفیت بالای لوله های کاروگیت پی ببرند. همچنین انعطاف بالای این دریچه ها از استفاده بیهوده زانو و اتصالات جلوگیری میکند و این یعنی هزینه کمتر در اجرا و هزینه کمتر در خرید اتصالات.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق کامنت در زیر پست با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید