لوله کاروگیت سایز ۱۰۰۰

لوله کاروگیت سایز 1000 : لوله کاروگیت یک لوله کارامد در صنعت و اب فاضلاب است شاید این سوال در ذهن شما به وجود بیایید این موضوع ب چ دلیل است؟ ، لوله کاروگیت سایز ۱۰۰۰ یک لوله پر فروش است و ما در این مطلب قصد داریم این موضوع را برای شما توضیح دهیم.لوله کاروگیت سایز ۱۰۰۰یا ۱۰۰سانتی متر یا ۱۰۰۰میلی متر که به ان۴۰ اینچ نیز می گویند یکی از پر فروش ترین سایز های لوله کاروگیت است ، این لوله نصب بسیار راحتی دارد که در این مطلب طریقه نصب را نیز توضیح می دهیم.

لوله کاروگیت سایز 1000

لوله کاروگیت سایز  1000

این لوله به صورت شاخه های ۶متری به فروش می رسد این لوله ها برای اتصال پیدا کردن از نقطه ای یا اتصالی به نام کوپلر استفاده می کنند.کوپلر چیست؟قسمتی از لوله است که باعث اتصال دو لوله میشود و باعث می شود دو لوله در یک دیگر فرو رود.هر چه وزن یک لوله بالاتر رود مواد استفاده برای تولید ان بیشتر است از ان جا ک لوله کاروگیت بسیار سبک است و تولید ان با پیشرفته ترین روش ها صورت می گیرد پس از مواد اولیه کمتری در تولید ان استفاده می شود پس از قیمت بسیار پایین تری نسبت ب باقی لوله ها دارد.

ویژگی های لوله های دوجداره سایز 1000

عمر لوله کاروگیت سایز ۱۰۰۰ بسیار بالاست زیرا با تکنولوژی به روز تولید شده و عمر این لوله در زیر خاک تا ۵۰سال نیزمی رسد.همچنین این لوله ها با توجه به سایز بالایی که دارد دارای انعطافپذیری بسیار خوبی است. این انعطافپذیری کمک میکند که اجرای این لوله ها بسیار راحت تر باشد زیرا دیگر نیازی نیست بیهوده برای مقداری خم کردن لوله از اتصالات ان استفاده کنید.

شرکت منهول سنتر تولید کننده و مرکز فروش لوله کاروگیت سایز ۱۰۰۰ در نظر دارد کارشناسان خود را برای سهولت در خرید شما مشتریان گرامی برصورت رایگان برای دریافت راهنمایی بیشتر و خرید در اختیار شما مشتریان قرار دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
با تشکر شرکت منهول سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید