اتصالات کاروگیت  : در سالیان گذشته به دلیل فروش بالای لوله های دوجداره یا همان کاروگیت به دلیل قیمت بسیار مناسب بسیار بالا رفته است به همین دلیل است که امروزه اتصالات مخصوص این لوله ها در سایز های مختلفی در حال ساخت هستند. اتصالاتی که به صورت پیشفرض تولید میشوند را اتصالات کاروگیت فابریکی میگویند و اما اتصالاتی که به صورت تبدیلی تولید میشوند را باید به صورت دست ساز تولید کرد. بیشتر اتصالات به صورت فابریک موجود هستند اما نگران نباشید اگر سایز مورد نظر خود را پیدا نکردید میشود آن را تولید کرد.

اتصالات کاروگیت

چرا باید حتما از اتصالات کاروگیت استفاده کنیم؟ این سوالی است که بیشتر خریداران از ما میپرسند آیا میشود از یک اتصال با جنس دیگر استفاده کرد؟ اگر جواب تخصصی برای این سوال میخواهید باید بگوییم که بله برای لوله های دیگر شاید امکان استفاده از دیگر اتصال ها وجود داشته باشد اما لوله های کاروگیت دوجداره هرگز. اما باید برای هر لوله ای در هر جنسی اتصالی تهیه کرد که از جنس همان لوله باشد زیرا مکان هایی که لوله در آنها استفاده میشود مختلف است و شاید اتصالی که تهیه کردید مقاومتی اندازه لوله ها نداشته باشد و به راحتی آسیب میبند.

اتصالات دست سا

ز کاروگیت چگونه تولید میشود؟

همانطور که در پاراگراف بالا گفتیم اتصالاتی که نمیشود به صورت فابریک تولید شود را به کمک دستگاه های جوش و برش مخصوص تولید میکنند. این اتصالات گاهی در سایز های بسیار متفاوت تولید میشوند که به شما کمک میکند لوله های سایز کوچک را به راحتی به سایز های بالا تر و بزرگ تر متصل کنید. این اتصالات در کارگاه ها به استفاده از ابزار ساخته و تولید میشود و به صورت ابتدایی و آماتور امکان تولید و ساخت این اتصال ها وجود ندارد زیرا آبندی کردن آنها بسیار دشوار است.

اتصالات کاروگیت

ویژگی هایی که باید اتصالات کاروگیت داشته باشند

اتصالات کاروگیت دقیقا باید همانند لوله های کاروگت عمل کنند و چیز هایی که لوله ها تحمل میکنند را نیز باید اتصالات آنها همین ویژگی ها را داشته باشند. برای مثال یکی از بزرگ ترین ویژگی هایی که باید این لوله ها تحمل کنند این است که در زیر خاک از خود مقاومت نشان دهند و پوسیده نشوند و در جای خود به خوبی بی ایستند. این اتصالات همانند لوله های دوجداره به خوبی فشاری که از طریق خاک و زمین را وارد میشوند دفع میکند و شکسته نمیشود و یا ترک برنمیدارند. این اتصالات به خوبی آبند شده اند و در هنگام متصل شدن تا سالیان به کار خود ادامه میدهند.

روش استفاده از اتصالات کاروگیت

این اتصالات به دلیل داشتن وزن بسیار پایین نصب بسیار آسانی دارند و به وسیله کوپلر به وسیله یک فشار کوچک جا افتاده و متصل میشوند. توجه داشته باشید به هیچ عنوان از این لوله ها و مخصوصا اتصالات در مکان هایی که فشار آب بالا است استفاده نکنید. این اتصالات دارای یک واشر مخصوص است که در هنگام نصب بین دو سر اتصال و لوله قرار میگیرد که کمک میکند آب بندی کامل تر و صحیح تر انجام شود. پیشنهاد میشود برای انجام عملیات لوله کشی و نصب اتصالات از یک اجرا کار ماهر کمک بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم با تشکر از شما مدیریت منهول سنتر 

09120655882کلیک کنید