لوله کاروگیت در زنجان

امروزه زنجان کلانشهر بزرگ در ایران می باشد که جمعیت زیادی را در خود جای داده است این جمعیت به آب آشامیدنی و لوله کشی برای آب و فاضلاب نیاز دارد که بیشترین استفاده را لوله کاروگیت در زنجان دارد.لوله کاروگیت علاوه بر کشاورزی در شهرسازی خانه سازی شهرک های صنعتی و کارخانجات نیز استفاده می‌شود این دوره به دلیل عمر بالا و قیمت پایین و بازدهی بالا فروش بسیار خوبی در ایران و جهان دارد.

لوله دوجداره زنجان

لوله کاروگیت امروزه با نام هایی مانند لوله کاروگیت سنگین که تحمل بار بیشتر بیشتری تحمل می کند لوله کاروگیت سنگین نام دارد. یک نوع دیگر از لوله کاروگیت لوله کاروگیت سبک است که این لوله وزن سبکتر و فشار کمتری را تحمل می‌کند.لوله کاروگیت به رنگ مشکی است و از داخل به رنگ زرد است رنگ زرد داخل به علت خیس شدن درون لوله برای عبور دادن بهتر فاضلاب است. حلقوی بودن شکل زیره آن به این دلیل است که این رو له در زیر خاک کار گذاشته می شود باعث می شود این گونه حرکت نکنند و از زیر خاک تکان نخورد.

لوله کاروگیت در زنجان

فروش و قیمت لوله کاروگیت در زنجان

لوله کاروگیت از قیمت بسیار پایینی نسبت به ابعاد خود برخوردار است اما لوله کاروگیت سنگین از لوله کاروگیت سبک گرانتر است و این موضوع به این دلیل است که در تولید لوله کاروگیت سبک از مواد تولیدی کمتری استفاده شده.عمر لوله کاروگیت در صورت استفاده درست و کارگزاری در زیر خاک تا ۵۰ سال می رسد و یکی از توله های خوب و پربازده و با طول عمر بالا می باشد.

قیمت لوله دوجداره در زنجان

لوله کاروگیت در کشاورزی نیز استفاده می‌شود اگر قصد انتقال آبهای سطحی را دارید لوله کاروگیت بهترین انتخاب برای این موضوع می باشد می توانید به جای لوله های بتنی از این لوله که هم سبک تر و هم بیشتری دارد استفاده کنید. اما باید توجه داشت که این لوله های کاروگیت از تحمل فشار بالایی مانند لوله های دیگر برخوردار نیستند و تنها تا حداکثر 5 بار تحمل اتمسفر دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در بالا و پایین سایت تماس بگیرید و یا از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.(منهول سنتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید