دریچه منهول در زنجان

زنجان یک شهر با معابر شهری بسیار زیاد که لوله کشی فاضلاب شهری و صنعتی را در زیر خیابان های این شهر قرار داده برای دسترسی و فکری برای پوشاندن ان از دریچه منهول در زنجان استفاده زیادی می شود ، این دریچه ها باید از مقاومت بالا به دلیل اینکه شکستن ان باعث افتادن وسایل نقلیه و انسان ها به درون ان می‌شود پس نکته مهم برای این دریچه ها مقاومت ان است.

دریچه منهول زنجان

به دلیل وجود جمعیت حاشیه نشین و روستاهای اطراف شهر زنجان از دریچه منهول برای پوشاندن چاه های اب نیز استفاده میشود ، معمولا این دریچه در کشاورزی در زیر خاک نیز مدفون می شود پس باید مقاومت خوبی در برابر فرسایش خاک داشته باشد.یکی از ملاک ها برای انتخاب دریچه منهول وزن پایین این دریچه است ، پس نتیجه گیری میشود در کنار وزن کم باید مقاومت خوبی نیز داشته باشند ، وزن کم به دلیل حمل و نقل اسان و مقاومت بالا ک یکی از فاکتور های مهم بود که در مورد آن توضیح دادیم.

دریچه منهول در زنجان

فروش دریچه منهول در زنجان

قیمت دریچه های منهول معمولا بر اساس سایز و تحمل بار دریچه ها تعیین می شود ، یعنی هر چه سایزی دریچه بزرگتر باشد قیمت ان یه دلیل مواد به کار رفته بیشتر بالاتر می‌رود ، هر چه تحمل بار یک دریچه بیشتر شود ضخامت ان بیشتر میشود پس استفاده مواد اولیه در ان بیشتر و قیمت ان بالاتر می رود.

قیمت دریچه منهول در زنجان

دریچه منهول در شکل های مختلف تولید می شود دایره ، مربع ، مستطیل ، که دست مشتری را در انتخاب اجناس باز می گذارد . دریچه ها در انواع ابرو و غیر ابرو تولید می شود و بعضی از کارخانه ها دریچه های هوا بند نیز تولید میکنند.

کاربرد دریچه های منهول :

1.دریچه منهول در ساختمان سازی برای پوشاندن فاضلاب شهری نیز کاربرد دارد ، به طور مثال در به سالن برای جلوگیری از بیرون امدن بوی ناخوشایند فاضلاب از دریچه هایی استفاده می شود ک هوا بند است.

2. این دریچه ها برای محافظ از چاه ها و منهول ها طراحی شده است این اصلی ترین کاربرد این دریچه های میباشد و به همین دلیل تولید میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های منهول سنتر تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید