لوله کاروگیت در عراق

لوله کاروگیت در عراق : لوله های کاروگیت تنها مختص به کشور ایران نیست بلکه از این لوله ها در تمامی کشورهای جهان و شهرهای آن ها استفاده می شود. زیر لوله های کاروگیت طراحی شده و تولید شده برای انتقال آبهای سطحی و آب‌های فاضلابی است این لوله ها در ایران و عراق به صورت استاندارد های جهانی و ملی تولید می شود تا بتوان این دوره‌ها را صادرات کرد. همانطور که میدانید این دوره‌ها در دو نوع ۱۶ کیلو و ۳۱ و نیم کیلو نیوتون تولید می شود. تحمل فشار این نوع لوله تا حداکثر ۵ بار اتمسفر می باشد فشار اتمسفر فشاری است که سیالات یا همان آب به جداره داخلی لوله وارد می کند لوله ها باید این فشار را تحمل کنند تا آب به بیرون از لوله کاروگیت نشت نکند.

صادرات لوله کاروگیت به عراق

با بالا رفتن تولید لوله های کاروگیت در ایران و رعایت استانداردهای جهانی و کیفیت مناسب به این لوله ما توانستیم این لوله های با کیفیت کاروگیت را به کشورهای همسایه از جمله عراق صادر کنیم. به همین دلیل است که تمامی کارخانه‌های تولیدی لوله ها باید استانداردهای جهانی را رعایت کنند رعایت این استاندارد ها باعث می شود که تولید و فروش این لوله ها بیشتر شود و این یعنی درآمد بیشتر. کشور عراق دارای آب و هوای بسیار گرم و خشک می باشد اما لوله های کاروگیت به خوبی این گرما را دفع میکند این لوله ها دارای ویژگی های بسیار زیادی است مهم ترین ویژگی این لوله ها مقاومت در برابر اشعه های فرابنفش دور خورشید هست اما باید دقت داشته باشید این لوله ها در برابر حرارت مستقیم آتش مقاوم نیستند.

لوله کاروگیت در عراق

چرا لوله های کاروگیت در عراق به فروش می‌رود؟

طبیعی است لوله هایی که دارای ویژگی های خاص با قیمتی بسیار مناسب هستند بیشتر از دیگر گونه ها به فروش برود. اما چیزی که بیشتر توجه خریداران را جلب می کند وزن بسیار سبک این لوله ها است اما این به چه معناست؟برای حمل و نقل لوله های سنگین قطع کرایه بار و باربری و یا حتی بارگیری بیشتری نیز باید صرف کرد اما لوله های کاروگیت با وزن سبک که دارد از این هزینه ها کم میکند و باعث میشود خرید با هزینه کمتر و کرایه کمتر انجام شود.

درباره لوله

باید توجه داشته باشید که از لوله های کاروگیت در عراق نباید در انتقال آبهای پرفشار استفاده کرد. همچنین لوله ها نباید در برابر حرارت مستقیم آتش و یا حرارت قرار گیرد. لوله های کاروگیت سطح داخلی آنها به رنگ آبی و یا زرد تولید می شود و سطح داخلی آنها به صورت مارپیچ و به رنگ تیره می باشد. در هنگام خرید از استاندارد لوله ها و وزن آن ها اطمینان حاصل فرمایید.

آیا نیاز به مشاوره رایگان و دریافت قیمت های دقیق لوله کاروگیت دارید؟پس با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید ما به صورت ۲۴ ساعت از شبانه روز آماده اطلاع رسانی و پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید