دریچه فاضلاب

دریچه فاضلاب : دریچه منهول فاضلابی معمولا در سایز های مختلفی تولید میشود که باعث میشود به خوبی برای محافظت از فاضلاب ها استفاده شود همین امر باعث امنیت و گسترش سیستم های زیر زمینی شد تا دیگر سیستم ها برای کار خود از زیر زمین استفاده کنند مانند سیستم ها مخابراتی و … . چاه فاضلاب در شکل رو به رو سایز 80 میباشد که باعث میشود رفت و امد کاکنان بسیار راحت تر باشد. چاه ها باید به صورت استاندارد حفر شده باشد و در سایز های مشخص شده باشد. زیرا درب ها و پوشش هایی که برای آن تولید میشود به صورت پیش تولید شده هستند. شرکت منهول سنتر دارای تمامی پوشش های فاضلاب در جنس های مختلف میباشد و نیز شما میتوانید با ثبت سفارش به صورت سفارشی دریچه مورد نظر شخصی سازی کنید. با این دریچه های فاضلاب به راحتی میشود ابگرفتگی داخل سیستم های زیر زمینی را تخلیه کرد.

دریچه چاه فاضلاب

دریچه چاه فاضلاب

دریچه ها تنها برای فاضلاب نیست بلکه این چاه ها برای انتقال سیستم های دیگر نیز میباشد اما امروزه به دلیل گسترش سیستم های زیرزمینی استفاده انها برای این مورد بسیار کاربرد دارد. کاربرد اصلی دریچه ها محافظ و پوشاندن حفهر های چاه است به این دلیل که از افتادن و سقوط افراد و وسایل نقلیه جلوگیری میکند و باعث جلوگیری از هزینه های مضاعف میشود. چاه های زیر زمینی فاضلاب برای دستری اسان و راحت افراد و کارکنان شرکت فاضلاب میباشد. از این چاه ها به راحتی به زیر زمین رفته و مشکلات پیش آمده را نیز بررسی میکنند.اگر این چاه ها وجود نداشت پیدا کردن مشکل بسیار مشکل میشد و هزینه های آن چندین برابر بیشتر میشود. زیرا با پیدا نکردن نقطه دقیق و کندن زمین ممکن اشتباه باشد و باعث اضافه کاری بشود. حتی باعث بهم ریحتن مبلمان شهری میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز و دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخ هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید