دریچه منهول سایز 50 در 70

دریچه منهول سایز 50 در 70 : دریچه منهول 50*70 همراه با طوقه 60*80 برای استفاده دریچه های جمع آوری آب های سطحی روی زمین استفاده میشود. این دریچه ها معمولا در شهر های بارانی و پرجمعیت استفاده بیشتری دارد. این نوع از دریچه ها به راحتی آب جمع شده از باران که در سطح زمین است را از خود عبور میدهد. محل قرار گیری این دریچه ها معمولا دقیق بغل جوب هایی است که رونده میباشد. جوب های رونده : به جوب هایی گفته میشود که مسیر اصلی اب را تا فاضلاب هدایت میکند. و همیشه درحال هدایت آب می باشد. اما به هرحال که این دریچه ها در گوشه ها قرار میگیرد باید به طوری ساخته شود که تحمل فشار بالایی داشته باشد زیرا بعد از آب گرفتگی نمیشود دریچه ها را دید و ممکن است بارفتن خودروی های سنگین بر روی آسیب ببیند.

دریچه منهول 50 در 70

دریچه منهول 50*70

همانطور که میدانید این دریچه ها همراه با یک طوقه تولید میشود که باعث میشود پشت تا پشت دریچه سایز آن به 60 در 80 برسد و همین باعث میشود که از هزینه های اضافی برای خرید دریچه های بزرگتر دوری کنید. اگر دارای حفره ای بزرگ تر هستید که از سایز های استاندارد پیش ساخته شده بزرگ تر است باید با ثبت سفارش برای تولید دریچه های منهول بزرگ اقدام کنید تا دریچه ها همراه با دال های بتنی بزرگ تر برای شما طراحی و ساخته شود. توجه داشته باشید درب های اصلی آن سایز آنها قابل تقییر نیست و تنها در طوقه میشود سایز دریچه ها را مقداری جا به جا کرد. از دیگر نام های دریچه منهول سایز 50 در 70 دریچه های 60 در 80 نیز می باشد که با طوقه سایز آن را اندازه میگیرند.

فروش دریچه منهول مستطیلی سایز 50*70

شما مشتری ها عزیز میتوانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری از دریچه های 50 در 70 ما بازدید و خریداری کنید. شرکت ما به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا فروش های خودرا نیز به صورت آنلاین انجام میدهد تا خریدی امن و آسان را برای شما به ارمغان بیاورد. دریچه های سایز 60 در 80 یا همان دریچه های 50 در 70 به صورت ابرو تولید میشود و کاربرد اصلی این دریچه ها برای جمع آوری آب های روی سطح زمین است. این دریچه ها امکان ثبت نام و برند تجاری برو آنها وجود دارد همچنین به صورت پیش فرض لوگوی آب و فاضلاب بر روی این دریچه ها وجود دارد و نیاز به هزینه اضافی برای طراحی ندارید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا به صورت شبانه روز به شما خدمات رسانی کنیم. همچنین با گذاشتن نظر میتوانید ما را در بهبود سایت یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید