دریچه منهول مشبک :قیمت دریچه های منهول مشبکی که از شرکت ما دریافت میکنید بسیار مقرون به صرفه بوده و دارای استاندارد کامل نیز میباشد. دریچه های منهول در انواع مختلفی تولید میشود که از این دریچه های مشبک برای مکان هایی که حجم آب زیادی وجود دارد استفاده میشود.این مدل از دریچه های منهول در سایز های محدود تولید میشود و امکان تولید آن در همه سایز ها وجود ندارد پس در هنگام شروع پروژه به این مسئله دقت بالا داشته باشید.

دریچه منهول مشبک

دریچه منهول مشبک

دریچه های مشبک در متریال های مختلف از جمله دریچه های نانو کامپوزیت و بتنی تولید می شود این نوع از دریچه در شهر های بزرگ و شهرهایی که امکان آبگرفتگی در آنها زیاد است استفاده کرد برای مثال بیشتر فروش این دریچه در شهر بزرگ مشهد می‌باشد. بیشترین سفارش های فروش برای شهرداری های این شهر می باشد که درخواست خرید دریچه های منهول مشبک با قدرت انتقال آب بالا می‌باشد. شهر های بارانی از این دریچه ها استفاده می کنند که باعث می شود آب به راحتی از سطح شهر به پایین فاضلاب هدایت شود. دریچه های مشبک نیز در کلاس های مختلف تولید می شود از دریچه های سبک و پیاده روی برای پارکینگ هایی که نیاز دارند آبگرفتگی در آنها وجود نداشته باشد استفاده می شود. از دریچه های مشبک ترافیکی برای جمع آوری آب های سطحی آسفالت و خیابان ها استفاده می شود و امکان عبور خودروهای سنگین از روی این دریچه ها امکان پذیر است.

قیمت دریچه مشبک

دریچه منهول مشترک به دلیل طراحی پیشرفته و مهندسی شده در مقایسه با دیگر دریچه هایی که آب از خود عبور نمی دهند قیمت بالاتری دارد. هنگامی که حفره ها روی دریچه بیشتر میشود تحمل فشار برای دریچه ها سخت تر می شود اما با توجه به نقشه های مهندسی شده و طراحی از پیش طراحی شده باعث می شود که با وجود حفره های زیاد و بزرگ دریچه ها همان فشاری که دریچه های معمولی تحمل می کنند را تحمل کند. قیمت کلاسهای پیاده رویی و سبک این نوع دریچه طبیعتاً از قیمت کلاس ترافیکی آن پایین تر می باشد اگر می خواهید این دریچه را در پارکینگ و مکانهای کم رفت و آمد است استفاده کنید پیشنهاد ما این است که از کلاس پیاده‌روی این دریچه استفاده نمایید.

کاربرد دریچه منهول مشبک

1.کاربرد اصلی این دریچه ها برای انتقال آب های سطحی و آبهای باران به داخل سیستم های فاضلابی است.
2. از این دریچه ها در گوشه‌ای جوب ها استفاده می‌شود و به کمک می‌کند به جمع آوری آب و باعث می‌شود که سیل در خیابانها راه نیافتد.
3. این نوع دریچه های مشبک کمک می‌کند که گازهای جمع شده درون فاضلاب به راحتی از آنها به بیرون خارج شود و باعث انفجار و خطرهای جانی و مالی نشود.

فروش دریچه های منهول مشبک

شرکت منهول سنتر قصد دارد برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس فروش های خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت سفارش اینترنتی انجام دهد. شما فقط کافی است برای ارتباط با ما با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید همچنین ما به صورت 24 ساعت آماده هستیم تا پاسخگوی شما باشیم.(باتشکر شرکت منهول سنتر بزرگترین مرکر فروش دریچه های منهول در ایران و خاورمیانه)

شما میتوانید برای سفارش و دریافت قمیت های دقیق دریچه های مشبک با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید