دریچه منهول مخابراتی

دریچه منهول مخابراتی : دریچه مخابراتی باید تفاوتی با دیگر دریچه ها داشته باشند که اگر این مطلب را تا انتها مطالعه کنید به شما میگوییم که دریچه های منهول مخابراتی چیست و کاربرد اصلی و دقیق این دریچه ها چیست. فکر استفاده از دریچه های منهول به مرور زمان و با پیشرفت سیستم هایی که در زیر زمین افتتاح میشد در سر پیمانکاران افتاد. تا حالا از خود پرسیده اید اگر دریچه های منهول نبود چه بلایی سر خیابان ها و کوچه ها می افتاد و چه خطراتی شمارا تهدید میکرد؟ اگر دریچه ها نبودند خطر سقوط در چاه ها بسیار زیاد میشد و خطرات جانی و مالی شمارا تهدید میکرد. و اگر هم چاه ها و منهول های دسترسی وجود نداشت در صورت نیاز به تعمیر کار بسیار دشوار و هزینه ها بسیار بالا میرود.

دریچه مخابراتی

دریچه منهول مخابراتی همانطور که از نامش پیداست

دریچه منهول مخابراتی

دریچه منهول مخابراتی چیست ؟

همانطور که از نام این دریچه ها پیداست و در بالا گفتیم این دریچه ها برای استفاده به عنوان پوشش های چاه های مخابراتی و زیر زمینی می باشد اما چرا به این دریچه ها مخابراتی میگویند؟من بودن در همه جای دنیا دریچه های مخابراتی بزرگتر از دریچه های دیگر می باشد زیرا باید تجهیزات مخصوص خود را به داخل منهول ها و چاه ها ببرند به همین دلیل باید دهنه یا به اصطلاح ورودی دریچه ها نسبت به دیگر دریچه ها بزرگتر باشد. بیشتر چاه های مخابراتی در جاهایی قرار دارند که عبور خودرو از روی آنها صورت می گیرد اگر این دریچه ها ترافیکی نباشند باعث شکستگی می شود و همچنین می تواند به خود جذب آنها عبور می کند آسیب رساندن همچنین به سیستم های زیرزمینی نیز خسارت های مالی وارد کند. پیشنهاد میشود قبل از خرید دریچه های من بود حتماً مشاوره دریافت کنید تا از خرید مطمئن و امن برخوردار شوید.

فروش دریچه منهول مخابراتی

دریچه های مخابراتی مانند دیگر دریچه های منهول دارای انواع و کلاس های مختلفی می باشد که از نظر قیمت با هم متفاوت هستند. فروش این نوع دریچه به صورت کلاس تولید شده می باشد و مربوط به وزن و سنگینی دریچه نمی باشد. فروش دریچه به صورت رینگ و درب میباشد و به صورت جداگانه نه‌تنها کاربرد ندارد بلکه قیمت داده نیز نمی شود هنگام خرید این دریچه باید رینگی که در در آن قرار می گیرد را نیز خریداری کنید مگر نه خطرات خرابی درب ها و طوقه ها به عهده خود خریدار می باشد. قابل توجه باشد که این دریچه ها در متریال های مختلف موجود می باشد که عبارتند از : بتنی, کوپلیمری, نانوکامپوزیت, چدنی, پلی اتیلن, قالب تمامی این دریچه ها به یک اندازه و به یک شکل میباشد اما از نظر تفاوت وزن و تحمل فشار بسیار با هم متفاوت میباشد.

به دلیل نوسانات بازار جدول های در سایت به روز نمی باشد برای دریافت قیمت های دقیق و به روز دریچه های منهول مخابراتی لطفاً با شماره های ما تماس حاصل فرمایید ما به صورت ۲۴ ساعت از شبانه روز در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما مشتریهای عزیز هستیم.

09120655882کلیک کنید