دریچه منهول مخابراتی : همانطور که میدانید قسمت از سیستم ها مخابرات در زیر زمین قرار دارد و ممکن است به مرور زمان این سیستم دچار مشکل شود و باید کارکنان و کارمندان اداره مخابرات وارد این سیستم های زیر زمینی شوند پس نیازمند دریچه هایی هستند که بتوانند به راحتی داخل منهول ها و چاه ها بروند. طبیعتا دریچه هایی که برای مخابرات تولید میشوند از سایز بزرگتری نسبت به دیگر دریجه ها برخوردار هستند زیرا وسایلی که به داخل منهول ها میبرند ممکن است دارای حجم زیادی باشد که از دریچه های دیگر عبور نکنند دریچه های منهول مخابراتی سایز استاندارد آن ها 80 سانتی متر میباشد. این دریچه ها به صورت پیش فرض روی آنها مارک و لوگوی مخابرات هک شده است.

دریچه منهول مخابراتی

این دریچه ها در جنس های مختلفی تولید میشوند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خودش میباشند این دریچه ها این قابلیت را دارند که تغییر رنگ در آنها ایجاد کنید یعنی میتوانید رنگ این دریچه ها را به دلخواه تغییر دهید. همچنین میتوانید لوگوی این دریچه ها نیز به دلخواه تغییر دهید برای مثال (شرکت مخابرات استان البرز). دریچه های مخابراتی ممکن است در خیابان ها اصلی استفاده شود به همین دلیل این دریچه ها هم درکلاس های ترافیکی و هم در کلاس های پیاده رویی تولید میشود. این دریچه ها به صورت استاندارد تولید میشود و دارای مهر استاندارد و شماره استاندراد میباشد و همچنین کلاس تولید شده این دریچه ها بر روی درب آنها نوشته شده است.

دریچه منهول مخابراتی

مشخصات فنی دریچه منهول مخابراتی

همانطور که از نام این دریچه ها پیداست و در بالا گفتیم این دریچه ها برای استفاده به عنوان پوشش های چاه های مخابراتی و زیر زمینی می باشد اما چرا به این دریچه ها مخابراتی میگویند؟من بودن در همه جای دنیا دریچه های مخابراتی بزرگتر از دریچه های دیگر می باشد زیرا باید تجهیزات مخصوص خود را به داخل منهول ها و چاه ها ببرند به همین دلیل باید دهنه یا به اصطلاح ورودی دریچه ها نسبت به دیگر دریچه ها بزرگتر باشد. بیشتر چاه های مخابراتی در جاهایی قرار دارند که عبور خودرو از روی آنها صورت می گیرد اگر این دریچه ها ترافیکی نباشند باعث شکستگی می شود و همچنین می تواند به خود جذب آنها عبور می کند آسیب رساندن همچنین به سیستم های زیرزمینی نیز خسارت های مالی وارد کند. پیشنهاد میشود قبل از خرید دریچه های من بود حتماً مشاوره دریافت کنید تا از خرید مطمئن و امن برخوردار شوید.

فروش و قیمت دریچه مخابراتی

دریچه های مخابراتی مانند دیگر دریچه های منهول دارای انواع و کلاس های مختلفی می باشد که از نظر قیمت با هم متفاوت هستند. فروش این نوع دریچه به صورت کلاس تولید شده می باشد و مربوط به وزن و سنگینی دریچه نمی باشد. فروش دریچه به صورت رینگ و درب میباشد و به صورت جداگانه نه‌تنها کاربرد ندارد بلکه قیمت داده نیز نمی شود هنگام خرید این دریچه باید رینگی که در در آن قرار می گیرد را نیز خریداری کنید مگر نه خطرات خرابی درب ها و طوقه ها به عهده خود خریدار می باشد. قابل توجه باشد که این دریچه ها در متریال های مختلف موجود می باشد که عبارتند از : بتنی, کوپلیمری, نانوکامپوزیت, چدنی, پلی اتیلن, قالب تمامی این دریچه ها به یک اندازه و به یک شکل میباشد اما از نظر تفاوت وزن و تحمل فشار بسیار با هم متفاوت میباشد.

برای دریافت و خرید دریچه های منهول مخصوص مخابرات با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم با تشکر مدیریت منهول سنتر
09120655882کلیک کنید