دریچه های منهول گازی معمولا به رنگ زرد هستند و به یک علامت در وسط درب اصلی مشخص شده اند که این دریچه ها چه کاربردی دارند این نوع از دریچه منهول مخصوص برای گاز است از چاه ها و منهول ها گاز محافظت میکند. رنگ زرد به همراه لوگوی شرکت گاز نشان دهنده همین امر است این دریچه ها باید ویژگی های متفاوتی با دیگر دریچه ها داشته باشند که در ادامه مطلب به آن میپردازیم. این دریچه ها در سایز 20 سانتی متری تولید میشوند و تا سایز 80 ادامه دارند.

  • ویژگی دریچه های منهول گازی

  • این دریچه ها به رنگ زرد هستند و لوگوی مخصوص بر روی آنها قرار دارد
  • این دریچه ها هیچ رسانایی ندارند و در برابر خوردگی و گاز ها مقاوم هستند
  • دریچه منهول گازی در صورت استفاده صحیح تا 40 سال عمر میکند
  • معمولا دریچه های گاز به صورت دایره ای شکل تولید میشوند تا به هیچ عنوان در داخل منهول ها و چاه های خود سقوط نکنند
  • شما میتوانید برای این دریچه ها در کنار لوگوی شرکت گاز اسم شهر را نیز ثبت کنید
  • همانطور که در تصویر میبینید برای راحتی و بهتر بلند شدن درب اصلی دستیگر های مخصوص قرار داده شده تا برای باز کردن نیازی به میلگرد و دیلم نداشته باشید
دریچه منهول گازی

دریچه های منهول مخصوص گاز

شرکت ما یعنی بزرگ ترین تولید کننده انواع دریچه ها منهول به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ویروس پیشرفت کرده آمیکرون قابلیت خرید آنلاین و غیر حضوری برای مشتری های عزیز فراهم کرده است اما شما همچنان میتوانید خرید های خود را به صورت حضوری نیز انجان دهید. شرکت ما فروش را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده در دستور کار خود قرار داده است تنها برای خرید کافی است با ما در تماس باشید و با گرفتن قیمت از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

رنگ های مختلف برای دریچه های منهول

همانطور که در مطالب های قبل گفته بودیم هر رنگ نشان دهنده کاربرد دریچه ها میباشد. برای مثال همین رنگ زرد هر جا دریچه های منهول به رنگ زرد دیدید بدانید که این دریچه ها مخصوص گاز است. هر دریچه ای که به رنگ آبی مشاهده کردید این دریچه ها کاربردی دیگر دارند. معمولا دریچه هایی که برای آب و فاضلاب یا مخابرات هستند معمولا به رنگ طوسی یا اسفالت هستند. شما میتوانید رنگ های دلخواه خود را به صورت سفارشی برای این دریچه ها سفارش دهید و لوگوی مخصوص خود را نیز بر روی درب اصلی این پوشش های منهول ثبت کنید.

برای خرید دریچه منهول گازی و دریافت قیمت های دقیق و به روز لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.
keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید