دریچه منهول گازی

دریچه منهول گازی : دریچه گازی چیست ؟ دریچه های منهول گازی زرد رنگ در اصل برای استفاده در چاه ها و منهول هایی استفاده میشود که برای گاز است یعنی سیستم های گاز رسانی یا لوله های گازی از ان عبور کرده اند این دریچه ها در محلی قرار میدهند که دسترسی سریع و آسان را به سیستم می دهد اما سوال اینجاست که چرا رنگ این نوع از دریچه های منهول به رنگ زرد است؟ خب باید بدانید در مصارف صنعتی چیز هایی است که باید آنها را بدانید برای مثال لوله های پلی اتیلن را برای شما مثال خواهم زد برای مثال لوله های پلی اتیلی که برای آبرسانی است خطوطی به رنگ آبی دارد که نشان میدهد این دریچه ها برای انتقال آب است. لوله هایی که دارای خطوط زرد رنگ هستند برای انتقال گاز می باشد. رنگ تعیین شده دریچه ها دقیقا برای همین ایجاد شده است.

دریچه گازی

دریچه های تولید شده شرکت ما امکان ثبت لوگو و شخصی سازی دریچه ها را به شما میدهد دریچه ها گازی همانطور که در شکل بالا میبیند دارای لوگوی اصلی شرکت گازی میباشد و در جنس نانوکامپوزیت تولید شده است. دریچه گازی باید طوری طراحی و تولید شود که در برابر گاز ها و خورندگی گاز ها مقاوم باشند بیشتر دریچه ها در برابر این خورندگی مقاومد نیستند و اجرا کار ها بدون توجه به آنها باز از همین دریچه ها استفاده میکنند و شاهد خراب شدن دریچه ها بعد از مدت چند ماه هستیم. پیشنهاد ما این است که قبل از انجام کارهای دریچه ها و خرید آنها با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

دریچه منهول گازی

فروش انواع دریچه زرد رنگ

شرکت ما یعنی بزرگ ترین تولید کننده انواع دریچه ها منهول به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ویروس پیشرفت کرده آمیکرون قابلیت خرید آنلاین و غیر حضوری برای مشتری های عزیز فراهم کرده است اما شما همچنان میتوانید خرید های خود را به صورت حضوری نیز انجان دهید. شرکت ما فروش را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده در دستور کار خود قرار داده است تنها برای خرید کافی است با ما در تماس باشید و با گرفتن قیمت از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

ویژگی هایی که این نوع دریچه ها باید داشته باشند عبارتند از : 

  1. باید در مقابل خوردگی مقاوم باشند.
  2. باید حتما به رنگ زرد باشند تا نشانگر کاربرد آنها باشد.
  3. باید دارای لوگوی اصلی شرکت و اداره برق باشد.
  4. باید بیش از 50 سال عمر کند.
  5. مقاوم بالا داشته باشد.
  6. همچنین در شکل ها و اندازه های مختلف تولید گردد.

برای دریافت قیمت های بروز و دقیق شما میتونید با شماره های ما در تماس باشید متخصصین ما آماده پاسخگویی به صورت 24 ساعت هستند.

09364553535کلیک کنید