دریچه منهول گازی : دریچه هایی که به رنگ زرد در خیابان ها و کارخانه ها مشاهده میکنید برای مصارف گازی هستند. جنس و مواد اولیه این دریچه ها تفاوتی با دریچه های دیگر ندارد و تنها از بیس پایه رنگ زرد به آنها اضافه میشود و یا به کمک اسپری این دریچه ها رنگ میشوند. همچنین به درخواست و سفارش مشتری نیز میتوان لوگوی گاز را روی درب این دریچه ها گذاشت.(لوگو ها به صورت رنگ نمیباشد)

دریچه منهول گازی

دریچه های تولید شده شرکت ما امکان ثبت لوگو و شخصی سازی دریچه ها را به شما میدهد دریچه ها گازی همانطور که در شکل بالا میبیند دارای لوگوی اصلی شرکت گازی میباشد و در جنس نانوکامپوزیت تولید شده است. دریچه گازی باید طوری طراحی و تولید شود که در برابر گاز ها و خورندگی گاز ها مقاوم باشند بیشتر دریچه ها در برابر این خورندگی مقاومد نیستند و اجرا کار ها بدون توجه به آنها باز از همین دریچه ها استفاده میکنند و شاهد خراب شدن دریچه ها بعد از مدت چند ماه هستیم. پیشنهاد ما این است که قبل از انجام کارهای دریچه ها و خرید آنها با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

دریچه منهول گازی

دریچه های منهول مخصوص گاز

شرکت ما یعنی بزرگ ترین تولید کننده انواع دریچه ها منهول به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ویروس پیشرفت کرده آمیکرون قابلیت خرید آنلاین و غیر حضوری برای مشتری های عزیز فراهم کرده است اما شما همچنان میتوانید خرید های خود را به صورت حضوری نیز انجان دهید. شرکت ما فروش را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده در دستور کار خود قرار داده است تنها برای خرید کافی است با ما در تماس باشید و با گرفتن قیمت از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

ویژگی هایی که این نوع دریچه ها باید داشته باشند عبارتند از : 

  1. باید در مقابل خوردگی مقاوم باشند.
  2. باید حتما به رنگ زرد باشند تا نشانگر کاربرد آنها باشد.
  3. باید دارای لوگوی اصلی شرکت و اداره برق باشد.
  4. باید بیش از 50 سال عمر کند.
  5. مقاوم بالا داشته باشد.
  6. همچنین در شکل ها و اندازه های مختلف تولید گردد.

 

رنگ های مختلف برای دریچه های منهول

همانطور که در مطالب های قبل گفته بودیم هر رنگ نشان دهنده کاربرد دریچه ها میباشد. برای مثال همین رنگ زرد هر جا دریچه های منهول به رنگ زرد دیدید بدانید که این دریچه ها مخصوص گاز است. هر دریچه ای که به رنگ آبی مشاهده کردید این دریچه ها کاربردی دیگر دارند. معمولا دریچه هایی که برای آب و فاضلاب یا مخابرات هستند معمولا به رنگ طوسی یا اسفالت هستند.

لطفا برای دریافت قیمت های دقیق و به روز با شماره های ما تماس بگیرید ما به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده خدمات رسانی به شما مشتری های عزیز هستیم.

09120655882کلیک کنید