لوله پلی اتیلن سایز ۲۵

لوله پلی اتیلن سایز 25 یکی از پرفروش ترین لوله های پلی اتیلن در سایز های پایین است از این لوله های برای استفاده به عنوان ابیاری بارانی و ابیاری قطره ای استفاده میشود. ابیاری قطره ای مقداری با ابیاری بارانی متفاوت است که در ادامه مطلب به ان اشاره شده است. لوله های پلی اتیلن یا همان لوله های PE از سایز 8 میل که به لوله های ماکارانی معروف است تولید میشود و تا سایز 2500 تولید میشود.

لوله پلی اتیلن 3/4

لوله های پلی اتیلن 3/4 به صورت کلافی تولید میشود همانطور که میبینید این لوله ها به صورت یک لاستیک تولید میشود. اندازه این لوله ها درست اندازه یک چرخ ماشین است و به راحتی میشود انها را حمل کرد. لوله های پلی اتیلن از سایز 16 تا سایز 110 به صورت کلافی تولید میشود. لوله های پلی اتیلن سایز بالا به صورت شاخه های 6 متری و 12 متری تولید میشود. زیرا لوله های پلی اتیلن سایز بالا امکان کلاف شدن را ندارد.

لوله پلی اتیلن سایز 25

لوله های پلی اتیلن از چه چیزی ساخته میشود؟

معمولا لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه پلی اتیلن ساخته میشود دقیقا از همان موادی که برای لوله های کاروگیت دوجداره تولید میشود. این مواد دارای انواع گوناگونی به دست می اید که امروزه پر مصرف ترین این مواد مواد گرانول و مواد دست اول است که برای تولید لوله های استاندارد با مواد سفید و P.P مخلوط میشود. از این مواد نیز برای ساخت دریچه های منهول نیز استفاده میشود. مواد پلی اتیلن حتی در این حالت که برای دریچه های منهول پلی اتیلن ساخته میشود از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که حتی در کلاس های ترافیکی نیز تولید میشود.

لوله پلی اتیلن سایز 25

در هنگام خرید لوله های پلی اتیلن سایز 25 لطفا دقت داشته باشید که لوله ها را به درستی تهیه میکنید. لوله های پلی اتیلن امروزه به دو نوع استاندارد و غیر استاندارد تولید میشود. در هنگام خرید مطمعن شوید که لوله ها از استاندارد کافی برخوردار باشد زیرا در صورت نداشتن استاندارد استفاده از لوله های پلی اتیلن در ابرسانی مشکل ساز خواهد بود.

ویژگی های لوله پلی اتیلن سایز 25
  1. لوله پلی اتیلن 3/4 بسیار راحت حمل میشود.
  2. قیمت بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با لوله های دیگر.
  3. وزن بسیار سبک و مقاومت بالا در برابر فشار.
  4. عمر بسیار طولانی در صورت استفاده مناسب و صحیح.
  5. مقاوم در برابر خوردگی و اسید ها.
  6. مقاومت مناسب در برابر اشعه های خورشید و گرما.

انواع مواد اولیه پلی اتیلن

موادPE100 : این مواد از بهترین مواد موجود در بازار است که تمامی قیمت های داده شده به مشتری با توجه به همین مواد داده میشود. این مواد از وزن بسیار سبکی برخوردار است اما این وزن پایین باعث کم شدن مقاومت این لوله ها نمیشود. مقاومت این نوع مواد بسیار خوب است و قیمت لوله های تولید شده با این مواد بسیار مقرون به صرفه است.

موادPE80 : این نوع مواد نیز امروزه تولید میشود. لوله های تولید شده از این مواد از ضخامت بیشتری برخوردار است و با بالاتر رفتن ضخامت این لوله ها مقاومت ان نیز بیشتر میشود. قیمت لوله های تولید شده از این مواد کمی از لوله های تولید شده بت موادPE100 بالا تر است.

موادPE63 : این نوع مواد امروز به صورت مواد منسوخ شده شناخته میشود. این مواد باعث میشد که  لوله ها بسیار سنگین شوند و قیمت انها بسیار بالا برود و همچنین از کیفیت خوبی برخوردار نبود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان لطفا با ما در تماس باشید. شرکت منهول سنتر اماده پاسخگویی به صورت 24 ساعته به مشتری های عزیز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید