لوله پلی اتیلن سایز 40

لوله پلی اتیلن سایز 40 یکی از پر مصرف ترین لوله های موجود در بازار است که به صورت متراژ در کلاف های 200 تا 400 متری تولید میشود. لوله پلی اتیلن از مواد اولیهHDPEساخته میشود. این مواد در 3 نوع مختلف PE100,PE80,PE63 ساخته میشود.

لوله پلی اتیلن 40 میلی متر

لوله های پلی اتیلن در فشار های 10 بار تا 16 تولید میشود.این لوله ها به صورت فاضلابی نیز تولید میشود که 4 بار فشار تولید میشود. این لوله به صورت شاخه های 6متری و 12 متری تولید میشود و کلاف نمیشود. ویژگی های لوله های پلی اتیلن عبارتند از:
1_ وزن بسیار سبک و حمل و نقل آسان.
2_ قیمت بسیار مقرون به صرفه دربرابر لوله های دیگر.
3_ مقاومت در برابر اشعه های UV.
4_ مقاومت در برابر اسید ها و خورندگی‌.
5_ نصب بسیار آسان به دلیل انعطاف پذیری

روش ساخت لوله های پلی اتیلن

لوله های PE به صورت مواد مذاب تولید میشود و به داخل قالب های لوله ریخته میشود لوله های پلی اتیلن سایز 40 در قالب 40 تولید میشود و فشار اتمسفر را تنظیم و تولید می‌کنند . قیمت این لوله ها با توجه به وزن لوله در یک متر محاسبه میشود تا قیمت متری از آن لوله حساب سود. بعد از اینکه لوله ها در قالب ریخته شد باید به کمک آب سرد و هوای سرد خنک شود تا به مقاومت دلخواه برسد.

انواع لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن در انواع مختلف تولید میشود که به صورت استاندارد و غیر استاندارد تولید میشود. این لوله ها از کوچکترین سایز 16 تا بزرگترین سایز 2500 تولید میشود. لوله های استاندارد برای انتقال آب های پر فشار و آب های آشامیدنی نیز استفاده میشود اما از لوله های غیر استاندارد برای انتقال آب های پر فروش استفاده نمیشود زیرا این لوله ها آسیب میبیند. از این لوله ها برای انتقال آب آشامیدنی نیز استفاده نمیشود زیرا روی کیفیت آب تاثیر میگذارد.

لوله های تکجداره و دوجداره

این لوله ها به صورت تکجداره و دوجداره تولید میشود که به آن لوله‌های دوجداره یا کاروگیت میگویند. کاربرد این لوله ها برای استفاده در سیستم های فاضلابی و آب های سطحی است. این لوله ها فشاری که تحمل میکند 4 بار است و حداکثر تحمل آن 5 بار است. اگر فشار آب بیشتر از لوله ها شد باید سایز لوله هارا تغییر داد. لوله های تکجداره همان لوله های پلی اتیلن است که از یک جداره ساخته شده است

لوله پلی اتیلن سایز 40

از مواد پلی اتیلن برای ساخت دریچه منهول استفاده میشود؟

بله از مواد پلی اتیلن برای ساخت دریچه های منهول نیز استفاده میشود دریچه هایی که با این مواد ساخته میشود به نام دریچه های پلی اتیلن شناخته میشود. این دریچه ها از مقاومت بسیار خوبی در برابر فشار برخوردار هستند. این نوع دریچه ها از هر لحاظ دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند. وزن بسیار با وجود تحمل فشار بسیار بالا. مقاومت در برابر اشعه های خورشید و اسید ها از مهمترین انها است. اما چیزی که این دریچه ها را بسیار محبوب کرده است قیمت بسیار مقرون به صرفه این دریچه ها است. این مواد برای لوله های پلی اتیلن نیز همین ویژگی ها را دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید