بولارد ترافیکی

بولارد ترافیکی : بولارد ترافیکی بتنی استفاده در پیاده رو ها و در جاهایی است که نیاز است ورود خودرو به این مکان را به کلی مسدود کرد. بولارد ها بیشتر در پیاده رو ها و در مناطق پارک ممنوع دیده میشود بولارد ها از بسته شدن پیاده رو ها در هنگام پارک خودرو جلوگیری میکند و یا کمک میکند خودرو ها به داخل پیاده رو ها وارد نشود. بولارد های بتنی باید طوری طراحی شده باشند که براحتی نشکنند که نام دیگر این بولارد ها ترافیکی است یا به اصطلاح به آنها راهبند های ترافیکی میگویند. این بولارد ها باید در برابر ضربه نیز مقاوم باشد تا با برخورد خودرو به آنها به راحتی نشکند.

بولارد بتنی چیست و چگونه تولید میشود ؟ 

بولارد بتنی یکی از پرکاربرد ترین بولارد های ساخته شده است که امروزه به دلیل ویژگی های بسیار زیاد از آنها استفاده میکنند از این بولارد ها برای بستن راه های پارک ها و پیاده رو ها استفاده میشود. این نوع از بولارد ها یکی از مقاوم ترین جنس های ساخته شده است که در هنگام برخورد خودرو های سنگین نیز آسیبی نمیبیند جنس های دیگری برای ساخت این نوع بست ها استفاده میشود که امروز مهم ترین و بهترین جنس میان بازار ها و کارخانه ها همین است.

بولارد ترافیکی

فروش بولارد های ترافیکی

شرکت منهول سنتر قصد دارد بولارد های خود را برای کسب رضایت مشتری هم به صورت تکی و هم به صورت عمده به فروش برساند معمولا برای یک پیاده روی معمولی در شهر تهران حداقل 4 عدد برای جلوگیری از ورود خودرو لازم است اما ممکن است این تعداد در شهر های دیگر کمتر و یا حتی بیشتر شود . در خیلی از موارد با برخورد موتور سیکلت یا برخورد یک خودرو به بولارد ها ممکن است یکی از آنها اسیب ببیند اما راه های زیادی برای رفع این مشکل است. شما میتوانید به راحتی با پک های سیمانی شرکت ما بولارد ها را ترمیم و بازسازی کنید و یا به صورت تکی از ما خریداری کنید.

کاربرد بولارد ها 

شاید در هنگام قدم زدن در پارک ها و پیاده رو ها ترس این را داشته باشید که خودرویی داخل پیاده رو ها شود و به شما صدمه بزند و یا در هنگام تصادف ها خودرو به داخل پارک ها و پیاده رو ها وارد شود. با کارگذاشتن این بولارد های میشود از بروز همچین خطرهایی جلوگیری کرد مخصوصا اگر نوع ترافیکی این محصول را خریداری کنید از امنیت بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. درکل کاربرد بولارد ها برای جلوگیری از ورود وسایل نقلیه میباشد تا صدمه ای به افراد در حال عبور نرسد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا برای پاسخگویی 24 ساعت با شماره های همراه ما تماس بگیرید تا به صورت 24 ساعت به شما اطلاع رسانی کنیم.

فهرست
09334553519کلیک کنید