دریچه منهول در خرم آباد

دریچه منهول در خرم آباد : دریچه فاضلاب خرم آباد نیز همانند دیگر دریچه های تولید شده برای شهر های دیگر باید در کلاس های مختلف و سایز های گوناگون تولید شود تا در مکان و پروژه مناسب مورد استفاده قرار بگیرد. شهر خرم آباد همانند شهر های دیگر بزرگ کشور ما از جمعیت نسبتا بالایی برخوردار است که باعث میشود دریچه های کار شده مقاوم ساخته شود و به طور استاندارد تولید و به فروش برسد. توجه داشته باشید که در این شهر میتوان از تمامی دریچه های تولید شده در کشور استفاده کرد.

دریچه منهول خرم آباد

امروزه در کانال های خبری و شبکه های خبر از دزدیده شدن دریچه های منهول گفته میشود که به غیر از دزدیده شدن آسیب های جانی و مالی دیگری نیز در بر دارد. این اسیب های هنگامی که دریچه ها در جای خود نیست رخ میدهد و بیشتر برای موتور سوانی رخ میدهد که در داخل این چاه ها می افتند. برای جلوگیری از این مشکل راه های بسیار زیادی وجود دارد که عبارتند از : 1. استفاده از دریچه هایی کمتر از دیگر دریچه ها دزیده میشود و ارزش دزدیدن ندارد. 2. قفل دار کردن دریچه ها برای امنیت بیشتر دریجه ها 3. در هنگام دزیده شدن دریچه ها با نصب تابلو های خطر و یا علامت دور تا دور چاه را ببندیم تا خطری افراد در حال عبور را تهدید نکند.

دریچه منهول در خرم آباد

فروش دریچه منهول در خرم اباد

شرکت منهول سنتر برای کسب رضایت شما مشتری های عزیز و راحتی شما هم دریچه های خودرا به صورت تکی و هم به صورت عمده به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش میرساند. همچنین خدمات ما هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری میباشد خدمات آنلاین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نیز انجام میشود. قیمت دریجه های منهول در تمامی سایز ها دارای لیست قیمت میباشد اما در بیشتر شهر ها ممکن است قیمت این دریچه ها با قیمت لیست و کارخانه ما متفاوت باشد زیرا حمل و نقل دریچه ها دارای هزینه ای جداگانه میباشد که ممکن است بر روی قیمت دریچه ها تاثیر بگذارد.

ویژگی های دریچه های منهول فاضلابی 

  1. مقاومت بالا در برابر فشار های وارد شده به دریچه.
  2. حفظ مبلمان شهری در هنگام جایگذاری دریچه ها.
  3. عمر طولانی مدت تا حدود 50 سال در صورت استفاده صحیح.
  4. حفظ امنیت در هنگام عبور و رفت آمد افراد.
  5. محافظ فاضلاب برای جلوگیری از سقوط اشیاء دیگر

برای دریافت قیمت و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ما تماس بگیرید تا به صورت 24 ساعت در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما باشیم.

فهرست
09334553519کلیک کنید